Antalya VİP Havalimanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya VİP Havalimanı Transfer

Eğer uçak seyahatinizi tamamladıktan sonra, bir de yorgun argın ulaşım hizmeti almak ile uğraşmak istemiyorsanız şuanda doğru adrestesiniz. Şirketimiz Antalya transfer şirketleri arasında bir numaradır. En çok tercih edilen şirkettir. Şirket araçlarımız sizi Antalya havalimanından alıp özel şoförünüz aracılığı ile istediğiniz semte bırakacaktır. Transfer fiyatlarımız rakiplerimize nazaran daha uygundur. Bunun amacı bravo transfer kalitesini her durumda insanın tadabilmesidir.

Eğer huzurlu, huzurlu olduğu kadar konforlu ve bir o kadar da ekonomik bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız bravo transfer tam size göre. Rezervasyon yaptırırken uçak kalkış ve iniş saatlerinizi bize bildirdiğiniz takdirde, profesyonel ekibimiz sizi bir saniye bile havaalanı içerisinde bekletmeyecek, istediğiniz yere kadar konforlu araçlarımız ile götürecektir.

Konforlu Ekonomik Bir Seyahat

Bir Antalya havaalanı transfer şirketi olan firmamız, sizlere en konforlu seyahati sağlamak amacıyla bütün görevlerini yerine getirmektedir. Misyonu müşteri memnuniyeti olan firmamızdan hizmet almak, yani kendi değerinizi hissetmek istiyorsanız, Antalya havalimanı transfer şirketleri arasında en konforlu, en rahat ve en ekonomik olan şirketimizin internet sitesinden, 7 gün 24 saat rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firmamızın size sağladığı avantajlardan bir tanesi, ulaşım fiyatlarının fix olmasıdır. Bu Antalya havalimanı transfer şirketimizi tercih antalya-vip-havalimani-transferetmenizdeki en büyük etken olacaktır. Çünkü yoğun trafik yüzünden yüksek ulaşım hizmetleri fiyatlarına, ucuz olması açısından tıklım tıklım toplu taşıma araçlarına gerek kalmayacaktır. Antalya transfer şirketimizden hizmet aldığınız süre boyunca emrinizde bir özel şoförünüz bulunduğu gibi son model konforlu lüks araçlara da sahip oluyorsunuz.

Bravo transfer şirketi araçlarımız arasında, normal otomobiller, minibüsler ve otobüsler bulunmaktadır. Bu da her kesimden insana hizmet verebilmemizi sağlamaktadır. Bütün araçlarımızın içerisinde televizyon, araç bilgisayarı gibi teknolojik ürünler bulunmaktadır. Deneyimli ve profesyonel özel şoförünüz aracı kullanırken siz yolculuk boyunca hiç sıkılmayacaksınız. Eğer Antalya’ya seyahatiniz kesinleşti ise ve böyle bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız, hemen internet sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçip uçağınızın kalkış ve iniş saatlerini aktarın, ardından lüksün tadını çıkartın. Antalya havaalanı transfer işinin en prestijli markası olduğumuzu gururla söyleyebiliyoruz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status