Antalyadan Belek Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalyadan Belek Transfer

Akdeniz Bölgesi’nde kalan ve Türkiye’nin en büyük turizm merkezi olan Antalya ilinin Serik ilçesine bağlı beldedir Belek. Günümüzde belek, kültürel doğası ve tarihi ile dünya çapında yeniliklere imza atıp kendini geliştirmektedir. Ülkeninin benzersiz ve doğal güzelliklere sahiptir Belek . Plajların çevresini kaplayan beş yıldızlı otellerin konforlu ve hesaplı olmasında bir o kadar tercih sebebidir. Yaz kış hareketli olan Belek özellikle yaz ayları gece gündüz burada hayat hiç durmaksızın canlı ve dinamiktir. Üstelik ulaşımını da bir o kadar geliştirmiştir. Bunu Belek Transfer firmaları ile sağlamaktadır. Belek ve çevresine kolaylıkla ulaşım sağlamaktadırlar. Belek Plajında konserler, turnuvalar, yarışmalar ve gezi turları sürekli olarak yapılmaktadır. Ancak plaj içinde konaklama yapmak yasaktır. Ki Belek plajlarında bu tarz ihtiyaç duymaz çünkü sürekli ayakta ve kalabalıktır. Çevresi de oteller ile çevrilidir. Güvenlik açısından son derece dikkatli ve hassas davranmaktadırlar. Uzak bir yerden veya diğer tatil beldelerinden geliyor iseniz Belek Antalya Transfer ile gelebilceğiniz unutmayınız. Plaj boyunca kameralar ile kaplı olup halkın güvenliği sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Plaja günübirlik giriş ücreti kişi başı 1 TL ve şezlong kiralamak için 2 TL vermeniz yeterlidir. Ancak o kadar kalabalık olmaktadır ki acele edin. Herkese yetecek kadar şezlong bulamayabilirsiniz. Sahilde sabah saatlerine kadar eğlenen turistler genellikle Belek Vip Transfer ile konaklama yerine geçiş sağlamaktadır. Belek sahillerinde ve tüm Akdeniz ülkelerinde ve Karadenizin güney kıyılarında yetişir. Turun nesli tehlike altındadır. Türkiye’de bulunan kum zambaklarının ülke dışına çıkarılması suçtur.  Bu nedenle kum zambaklarına zarar vermek, kumsalda ateş yakmak, araç ile kumsala girmek, kumsala hayvan sokmak, şemsiye ve şezlongları kum zambaklarının etrafında kullanmak yasaktır. Dünyanın her yerinden gelen turistler genellikle havalimanlarını tercih etmektedirler. Bu da limana geldikten sonra Belek Transfer Antalya araçları liman ve çevresinde bulma veya anında çağırma imkanları olduğundan kısa zamanda Belek’e varmış olmaktadırlar. Son hız gelirmeye devam eden Belek her sezon için yeni projelere imza atmakta ve her gelen turisti bir kez daha davetiyesini çıkarmaktadır.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status