Beldibi Antalya Havalimanı Transfer

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan ve doğal güzellikleri ve plajı ile günümüzde sıkça ziyaret edilen Beldibi beldesi Antalya için uzun zamandır ciddi önem taşıyan yerdir. Antalya merkezine 22 kilometre uzaklıkta olup Beldibi Transfer Antalya araçları ile maximum yarım saatlik süren bir ulaşımı vardır. Kemer’in en popüler tatil beldesidir. Burada yaz aylarında yeni yüzler görebilir sürekli değişkenlik gösteren milyonlarca turist bulabilirsiniz. Yerli yabancı binlerce kişi devamlı olarak ilk tercihini Beldibi’den yana kullanmaktadır. Gezip görebileceğiniz birçok yeri vardır beldenin. Alışveriş, kafe, bar veya restoran isteyen biri bunu aynı cadde üzerinde bulma imkanı var. Atatürk Caddesi tüm bu ihtiyaçları karşılamaktadır. Bunun yanında Beldibi Mağarası, sadece ilçenin değil Antalya’nın da en popüler ve en sık ziyaretçisi olan bir mağaradır. Tarih öncelerine ve çok eski zamanlardan izler taşımaktadır. Beldibi’nde düzenlenen turlar ile bütün gün eğlence dolu geçmektedir. Canlı ve dinamik geceleri ile hiç sıkılmadan sevdikleriniz ile zaman geçirebilirisiniz. Gece geç saatlerine kaldıysanız size en yakın Beldibi Vip Transfer aracı çağırabilme şansınız vardır.

Antalya şehrinden her gün düzenli olarak otobüs seferleri dizenlemektedir. Ancak daha hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isteyenler için Beldibi Transfer Antalya ile en uygun fiyatlar ile ulaşımı sağalam şansınız olacaktır. Beldibi’nden yüzlerce otel, apart, pansiyon ve yazlık kiralık evler bulunduğundan hiç bir ziyaretçi konaklama sorunu yaşamamaktadır. Üstelik haftalarca hatta aylarca burada tüm tatili bitirme gibi şansı olabiliyor. Antalya ve diğer ilçelerine olan yakınlığı sayesinde Antalya’nın her yerini gezip görme imkanınız olacaktır. Beldibi Transfer araçları ile hem Beldibi’nde hemde diğer bütün ilçelere en uygun fiyatlar ile ulaşım sağlanmaktadır.
Özellikle yaz aylarında rekabet görsede Beldibi yerleşim yeri olduğu için halkı tarafından her yıl biraz daha geliştirmektedir. Yeni mekanlar, evler ve doğal güzelliklerine birşeyler daha ekleyerek yaz sezonuna en güzel şekilde hazırlık yapılmaktadır. Yurtdışından gelen ziyaretçiler genelde hava ulaşımını kullandılarından Antalya Kemer yolunu kullanıp Beldibi beldesine gelmektedir. Bunu da Beldibi Antalya Transfer araçları ile olabildiğince hesaplı ve rahat bir şekilde sağlanmaktadır.