Beldibi Antalya Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Beldibi Antalya Transfer

Kemer ilçesine bağlı olan Beldibi, doğal güzellikleri, plajları ve muazzam seçeneklere sahip otelleri ile her geçen gün turizm alanında başarılı adamlar atmaya devam etmektedir. Ulaşımı Beldibi Antalya Transfer araçları ile geliştirip tüm tatilcileri son derece memnun bırakarak veda etmeyi başarmıştır. Beldibi beldesi Kemer Beldibi Antalya şehir merkezine sadece 22 kilometre uzaklıktadır. Beldibi Antalya ile Kemer ilçesi arasında yer almaktadır. Beldibi Antalya şehrinin en popüler tatil beldesidir. Beldenin tam merkezinde Atatürk Caddesi bulunmaktadır. Burası tüm ihtiyaçları karşılayabilme potansiyeline sahiptir. Beldibi mağarası şehir merkezi için büyük önem taşıyan ve yüzyıllar öncesine dayanan tarihi ile derin duygular yaşatan Beldibi Mağarasına sahiptir. Beldibi ve komşu beldeler arası ulaşımı Beldibi Transfer ile gerçekleştirmek mümkündür. Belde tekne turlarında son derece başarılı olarak yerli yabancı tüm halkın keyifle katıldığı gezi turları düzenlemektedir. Beldibi, kaliteli otelleri, butik otelleri ve tatil köyleri ile tatilcilere büyük çapta konaklama imkanları sunmaktadır.  Her yıl milyonlarca turist akınına uğrayan Antalya büyük bir havalimanına sahiptir Tam merkezinde bulunan havalimanına gelen tatil sevenlere genellikle Beldibi Transfer Antalya araçları ile hesaplı ve konforlu bir şekilde Kemer Beldibi’ne ulaşım gerçekleştirebilmektedir. Beldibi sıklıkla kendisini tercih eden tatilciler için gezi turları düzenler. Bu gezi turları genellikle bir rehber eşliğinde yapılmaktadır. Burada gördükeleri, Rom Travel, Göynük Kanyonu, Kemer Tour, Dinopark, Beldibi Mağarası ve birçok bölgeye çıkılmaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlar ile bu aktiviteler gerçekleşmektedir. İster Beldibi ve çevresi isterseniz de şehir merkezi farketmeksizin eşiniz dostunu ile veya yalnız olsanız bile Beldibi Vip Transfer size uygun araçları ile tüm yolculuğunuzda size eşlik edebilme potansiyeline sahiptir. Beldibi’nin canlı ve dinamik gece hayatı, deniz kum güneş üçlüsünün muazzam görüntüsü ve her yere olan yakınlığı ile turistler büyük keyif almaktadırlar. Antalya’nın en değerli beldelerinden biri olmayı başarmış bir durumdadır. Günümüzde Beldibi, doğası, çeşitli ve güzel ürünleri, yürüyüş yolları, günübirlik piknik alanları, çok sayıda otel, tatil köyleri, turistik tesisleri ve çevresindeki alışveriş merkezleri ile gönülere girmeyi başarmış bir durumdadır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status