Beldibi Havaalanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Beldibi Havaalanı Transfer

Tarih öncesi izleri taşıyan Beldibi Kemer ilçesine bağlı bir beldedir. Doğal güzellikleri ve turizmi elverişli yapısını iyi kullanarak günümüze bir tatil bölgesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Köyü ve plajı ile popüler olan Beldibi Antalya şehir içinden 22 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Beldibi ulaşımı otobüs özel araç veya son zamanlarda en çok tercih edilen Beldibi Transfer araçları ile sağlanmaktadır. Muhteşem doğa güzelliklerin sahibi Beldibi’ne tatil sevenler Antalya havalimanı ile ulaşım sağlamaktadırlar. Arasında 42 kilometre olan havaalanı Antalya’nın merkezine 13 kilometre uzaklıktadır. Beldibi Transfer Havaalanı ile Aksu üzeriden Antalya Kemer’e varmadan Beldibi beldesine ulaşmış oluyorsunuz. Bugün Antalya Havayolu ulaşımında oldukça başarılı bir bölgedir. Çünkü yerli yabancı milyonlarca turisti oldukça uzak memleketten geldiği için karayolu üzerinden ulaşım bir zaman almaktadır. Hava ulaşımı bo konuda daha avantajlı ve zamanlı olduğundan daha sık hava ulaşımı tercih edilir. Beldi Havalimanı Transfer de dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırılabiliyor ve siz inmeden havalimanında sizi bekliyor. Oldukça hesaplı olan bu transfer araçları Antalya’nın en iyi ulaşım çözümü olmuştur. Beldibi ziyaretçisi çok olduğundan otobüs veya özel araç her zaman mümkün olmayabiliyor. Beldibi oldukça kaliteli otellere sahiptir. Birbiri arasında çok mesafe olmadana her biri kendine has özellikleri ile sezon boyunca canlı ve dinamiktir. Otellerde yapılan aktiviteler, gezi turları ve plaja olan yakınlığı da dikkat çekmektedir. En önemlisi Kemer ilçesine çok yakın ve ona bağlı olması da bir diğer avantajlardan biridir. Kemer’e giden bir tatil seven Beldibi Transfer ile dilediği saatte ulaşım sağlayabilmektedir. Beldibi’nde Uzunca bir cadde mevcuttur. Atatürk Caddesi adı altında olan bu cadde de tüm ihtiyaçları karşılayabilme potansiyeline sahiptir. Aynı zamanda duymayan kalmamış doğal yapısı ve dokunulmamış tarihi ile Beldibi Mağarası bölgenin en çok tercih edilen yerdir. Yüzyılların izini aşiyan Beldibi Mağarası özellikle yaz aylarında hiç boş kalmamaktadır. Göynük Kanyonu ve Üçoluk Yaylası diğer peşine gelen diğer doğal güzelliklerdir. Dilediğiniz zaman Beldibi Vip Transfer ile ister havaalanı isterseniz gezip görmek istediğiniz her yere ulaşım gerçekleştirebiliyorsunuz. Transfer fiyatları için bravotransfer.com web sitemizi inceleyebilirsiniz

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status