Beldibi Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Beldibi Transfer Antalya

Beldibi, Antalya ile ilçesi olan Kemer arasında kalan bir beldedir. Antalya il merkezine olan uzaklığı 22 kilometredir. Tamamen turizmi dayalı ve muazzam bir doğa güzelliklerine sahiptir. Kemer ilçesinin en tercih edilen beldesidir. Belde son yılların en hızlı gelişmiş yeridir. Birbirinden farklı olan otelleri, caddeleri, doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turistin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmış bir durumdadır. Beldede bulunan alışveriş merkezleri, kafe bar, restoran ve birçok seçeneleri Atatürk Caddesinde bulunmaktadır. Belde içerisinde dilerseniz taksi dilersenizde Beldibi Transfer ile ulaşım gerçekleştirilebilir. Burada bulunan Beldibi Mağarası dünyaca ün kazanmayı başarmıştır. Çok eski tarihe dayanan bu mağara günümüzde yüzlerce ziyaretçinin çok beğenerek ve keyif alarak zaman geçirdikleri mağaradır. Beldibi’ne geldiğinizde Beldibi Mağarasında bulunan turistlere açık arkeolojik sit alanında çakmaktaş gereçleri, çanak çömlek parçaları, asi boyası ile kayaların üzerine yapılmış insan figürleri, dağ keçisi ve geyik figürleri ilgi çekicidir. Burası avcılar tarafından gerektiğinde bir sığınak olarak da kullanılmıştır. Mağara Manavgat ilçesine 19 kilometre uzaklıkta olması da büyük avantaj kazanmaktadır Çünkü bildiğimiz üzere Manavgat ilçe günümüzde milyonlarca turistin akın ettiği turizm bölgesidir. Bu yüzden milyonlarca gelen turistin bir çoğu Beldibi Mağarasına merak sarmıştır. Beldibi’ne yakın olan Göynük Kanyonu ve Üçulok Yaylası gibi doğal güzel ve doğa sporlarına müsait alanlar ile Beldibi turizm alanında büyük adımlar ile ilerlemeye başlamıştır. Beldeye gelen tatilciler genellik havalimanı ile ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanında bulunan Beldibi Antalya Transfer araçları ile Beldibi beldesine geçiş yapmaktadırlar. Ulaşımın en kolay yolu olan bu araçlar şehrin her bir yanına ulaşım sağlamaktadır. Beldibi’nde aktiviteler oldukça seçeneklidir. Gezi turları günlük düzenlemektedir. Turistlerin katıldığı gün boyu deniz keyfi yaptığı turlar ister aileniz ile isterseniz diğer turistler ile çıkmanız mümkündür. Ayrıca konaklama seçenekleri sayısızca, kaliteli otelleri, butik otelleri ve tatil köyleri ile tatilcilere büyük çapta konaklama imkanları sunmaktadır. Konaklama yerlerine yine Beldibi Transfer Antalya araçları sağlamaktadır. Karayolu üzerinden ulaşımı da kolay ve Antalya istikametinden gelme zorunluluğu vardır. Bu ulaşımı Beldibi Vip Transfer ile gerçekleştirebileceğinizi unutmayınız. .

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status