Belek Havaalanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Belek Havaalanı Transfer

Belek, Antalya ilinin Serik ilçesine bağlı olan en gelişmiş turizm beldesidir. Belek son yılların en gözde bölgesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü olabildiğince kendini geliştirmiş ve her zaman yenilik içinde olan bir yerdir. Otelleri oldukça geniş ve konforlu bir şekilde yapılmış, olabildiğince fazla alışveriş merkezine sahip ve en önemlisi dünya standartlarındaki en büyük ve en fazla özelliğe sahip golf tesislerine sahiptir. Buraya en kolay ulaşımı Belek Transfer ile sağlayabileceğinizi unutmayınız. Şehir merkezine 40 havalimanına da 35 kilometre mesafede bulunan Belek binlerce turistik sık sık ziyaret ettiği bir mahalle olmaya başlamıştır. Havaalanına gelen tüm ziyaretçileri Belek Havalimanı Transfer ile ziyaretçiler konaklama yerlerine geçmektedir. Uzunca kumsalı, devasa lüks otelleri ve son yılların en popüler spor alanı olan golf turizmi dışında Belek, tarihi ve turistik alanlarında da oldukça gelişmiştir. Özellikle Aspendos Tiyatrosu, Belek sınırları içinde kalmaktadır. Romalılar tarafından inşa edilen bu tiyatro yığma taştan yapılmış ve iki katlıdır. Belek ziyaretçilerini Belek Vip Transfer ile bu gibi tarihi yerleri özellikle ulaşımını sağlamakta ve memnun bırakmaktadır. Sonra Perge, UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer almış muazzam bir eserdir. Belek bölgesinden Türkiye’nin her yerine ulaşım mümkündür. Kendini geliştirmeye devam eden Belek Antalya ili için önemli bir yere sahiptir. Belek Antalya sınırları dışında kaldığından ulaşımı o kadar seçenekli değildir. Ancak Belek Transfer Antalya günün her saatinde bu hizmeti vermektedir. Bu yüzden Belek ulaşımı kolay olaması için ciddi çalışmalar yapmaktadır. Özellikle Antalya şehrine gelen turistler yukarıda belirttiğimiz tarihi yerleri görmek için Belek bölgesi güzergahını kullandığından muhakkak yolu düşmektedir. Ulaşımda kısıtı olduğundan Belek Antalya Transfer bu konuda oldukça idealdir. Belek için son yılların en önemli ulaşımını transfer araçları sağlamaktadır. Üstelik hem konforlu hemde hesaplı hizmetleri mevcuttur. Son olarak Belek mutfak konusunda da oldukça başarılıdır. Belek mutfağının en özel tarafı balık ve narenciye ürünleridir. Her yöreye özgü yemekler bulabilir kendilerine has lezzetleri de tatmanız için en doğru şekilde hizmet veren restoranlara sahiptir. Transfer araçların en avantajlı fiyatlarını görmek için bravotransfer.com web sitemizden inceleyebilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status