Belek Otel Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Belek Otel Transfer

Serik ilçesine bağlı olan Belek günümüzde en popüler tatil beldesidir. Serik’te iki belde oldukça on plandadır. Bunlar, Kadriye ve Belek olarak bilinir. Her iki kendini oldukça geliştirmiştir. Belek Antalya şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre mesafededir. Ulaşım seçenekleri çok fazla değildir. Fakat Belek Transfer araçları bu konuda oldukça başarıldır. Belek Beldesi’nde keyif alabileceğiniz restoranları ve özellikle günümüzde çok adı geçen dünya standartlarındaki golf tesisleri, doğa ile sporu, tarihi ile tatili bir arada yaşatan tatil merkezlerden bir tanedir. Uzun ve tertemiz berrak denizi ile uzun zaman geçirebileceğiniz bir doğal yapıya sahiptir. Belek’te gezip görebileceğiniz yereler; Aspendos Tiyatrosu, Roma imparatorluğu tarafından inşa edilmiş ve günümüze kadar hiç bir zarar görmeden gelmiş bir tarihi eserdir. Belek Beldesi’ne 2 kilometre uzaklıkta kalır. Perge, burası sütunlu cadden, çok iyi bakılmış ve dönemin mimarı üslubunu yansıtan çok mükemmel bir yerdir. Bunlar Belek için ilk sıraları alırken arkasından, Perge Antik Kenti ve Aspendos’a yakın mesafede bulunan Kurşunlu Şelalesi, Belek geziniz sırasındaki doğa harikası uğrak noktalarınızdan biri olabilir. Muhteşem bir güzelliğe sahip olan ve her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği Kurşunlu Şelalesi’ni görmeden tatilinizi yarıda bırakmayın. Belek’te gezmenizi tavsiye ettiğimiz bir diğer mekan da 2004 yılında bölgede açılan Dinler Bahçesi. Ortak bir avluya açılan cami, sinagog ve kiliseden oluşan bu Hoşgörü Bahçesi, kardeşliği yansıtan dinler buluşmasını sembolize eder. Bir turizm beldesinde açılan ilk ibadet merkezi olan bu yerde her din kendi bayram ve ayinlerini istedikleri gibi gerçekleştirebilmektedir. Bu muazzam ve köklü tarihi olan mekanları Belek Vip Transfer ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Belek gece hayatına da önem verirken bunu genellikle otellerinde sunmaktadır. Konser, tiyatro, eğlence mekanları ve her yasa hitap edecek yerleri hemen bulunduğunuz otelde bulabilirsiniz. Otellere ulaşımı da Belek Otel Transfer ile sağlarsanız çok daha hesaplı ve güzenli bir ulaşım sağlamış olursunuz. Belek’e sürekli havayolu ile gelen misafirler Antalya havalimanı ile gerçekleştirir. Ardından liman çıkışında Belek Havalimanı Transfer ile 30 40 dakika içinde Belek merkezinde bulunabilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status