Antalya Belek Vip Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Belek Vip Transfer

Antalya’nın ilçesi olan Serik kendi içerisinde adeta bir turizim merkezi açmış desek yanlış olmaz. Serik’te olan Belek turizimin yoğun olarak işlediği bir bölgedir. Diğer bir deyimle boynuz kulağı geçmiş bir durumda. Serik icin ekonomik açıdan en önemli bölgesi Belek’tir. belek antalya transfer sayesinde en hızlı ve güvenilir şekilde burayı ziyaret edebilirsiniz.
Antalya merkezden 40 km uzaklıkta olan Belek, düşünüldüğü kadar küçük değildir. Tüm sezon boyunca sayısız misafir almakta, dünyaca bilenen ve tatil için Antalya’yi tercih eden hiç bir tatil sever Belek sahillerinden geçmeden tatilini bitirmemelidir.. En önemli özelliklerinden bir tanesi de 40’tan fazla 5 yıldızlı oteli, tatil köyleri plajları, doğası ve bitmek bilmez aktivitesi bulunmasıdır. Belek, her bir köşesinde farklı güzellikler sunmaktadir. Dünya çapında en önemli golf tesislerinden bir tanesi de Belek’ tedir. İstatistiklere göre ortalama her sezon 3 milyona aşkın turist burayı ziyaret etmektedir. Belek transfer seçeneklerinin arasından en uygun fiyatlısı bravotransfer.com adresi olacaktır.

Tatile gelen turistler Antlaya Havalimanında inerek çok uzakta olmayan Belek tatil beldesiyle ister özel araçla isterse de servisle daha önceden ayarlamış oldukları konaklama yerine maximum 1 saatte varmaktadır.

Belek vip transfer konusunda bravotransfer.com adresinden fiyatlara bakabilir ve hızlı bir şekilde işleminizi halledebilirsiniz. Belek her geçen sezon kendini geliştirip sezonda misafirlerini en doğru ve uygun fiyatlarla karşılamaktadır. Belek doğallığıyla Türkiye’de bir cennet görüntüsü gibi bir görünüm oluşturmaktadır. Sinagog, Kilise ve Camii gibi bir arada topladığı ve otellere çok yakın bir tarihi yapıta sahiptir. Golf tesislerin denize sıfır olması bitki örtüsüyle keyifli bir zaman geçirmelerinde çok başarılı olmuştur.
Belek’te yapılacak bir çok aktivite vardır bunların başında sahilinde bulunan deniz kaplumbağaları ziyaret etmek, Aziz Paul Yolu’nda trekking yapmak, Su sporları ve bitmeyen gece eğlencesi.. Gezip bitiremeyeceğimiz tarihi kokan Dinler Bahçesi, Sillyon Antik Kenti, Zeytintaşı Mağarası, Pednelissos Antik Kenti kesinlikle unutulmayacak anlar yaşatmaktadır.
Belek, sadece yaz için değil kış için de keyifli bir kaçamak yapılacak bir bölgedir. Deniz ve güneş kış için az olsa da diğer doğal güzellikleriyle daima hizmet vermektedir. Burada fazla maaliyetli olmayacak şekilde de tatil yapılabilir az da olsa şehir kalabalığından kurtarabilecek güzelliklere sahiptir. Sadece Antalya halkının değil tüm dünyaca bilinen ve tercihler arasında yer alan Belek günümüzde gelişimini devam etmektedir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status