Belek Transfer Hizmetleri

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Belek Transfer Hizmetleri

Antalya, Türkiye’nin en önemli turizm merkezidir. Bununla birlikte bir çok il ve beldeleri şehir merkezi ile bilikte büyük gelişmeler yaşamıştır. Belek bu beldeler arasında yer almaktadır. Belek; Serik ilçesine bağlı doğal yapısı ile her geçen dönem hızla gelişen bir yerdir. Ulaşımını genellikle Belek Transfer ile sağlayarak hem halkı hemde ziyaretçileri kısa zaman içinde bulunması gereken yerde olmaktadırlar. Belek ekonomisini turizm başta olmak üzere bunun yanıda tarımcılıkla sağlamaktadır. Serik önemli bir ilçedir Antalya için içerisinde Belek ve Kadriye olmak üzere iki belde vardır, Ancak Kadriye’ye nazaran Belek daha gelişmiş ve daha büyüktür, Birbirinden özel otelleri içerisinde barındıran Belek otel ulaşımını Belek Otel Transferleri ile sağlar. Belekte bulunan Saat kulesi günümüzde beldenin sembolü olarak bilinmektedir. Bu saat her gelen misafirin bulabileceği rahatlıkla görebileceği tam merkezinde bulunmaktadır. Beldenin düz kıyıları mevcuttur. Otellerde bu istinaden aynı sırada kalarak oldukça dikkat çekmektedir. Belek semtinin sahil kıyısı 8 kilometredir. Sahil oldukça geniş ve uzun olarak yaz ayları için mükemmel bir görüntüye sahip olur. Binlerce yerli yabancı turistlerin deniz, kum ve güneş üçlüsünün muazzam tadını sabah erken saatlerinden akşam saatlerine kadar keyif yapmaktadırlar. Serik alışverişe ve markaya değer verdiğinden oldukça kaliteli mağazalar açtırmaktadır. Özellikle deri konusunda başarılı bir semttir, Süper marketler, restoran ve eğlence merkezi bulundurarak yerli yabancı halkın tüm ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılamaktadır. Genelde havayolu hem Antalya merkez hemde Belek için önemli bir ulaşım ağıdır. Bu yüzden Belek bu ulaşımı en yakından takip ederek Belek Havalimanı Transfer araçları hizmete sunarak gelen tatilcileri kendi merkezine ulaştırmaktadır. Belek ile havalimanı 35 kilometre uzaklıkta kaldığından en fazla yarım saat sürmektedir bu ulaşım. Peki Belek’te nasıl aktiviteler yapılır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Belek aktivite içinde kesinlikle geri kalmayıp tiyatro, konser, eğlence parkları ve dünyaca bilinen golf sahası ki bu gol merkezine dünyaca ünlü golf kulüpleri kamp amaçlı ziyaret ettiğini her yerden görebilmekteyiz. Tüm bu güzelliler ile tüm gününüz dolu dolu geçirmenizi sağlayarak size eşlik etmektedir. Burada yine görebileceğiniz şelale, tiyatro ve camiiler hem doğal hemde köklü bir geçmişi vardır. Belek Antalya Transfer fiyatları icin bravotransfer.com web sitemizden inceleyebilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status