Boğazkent – Antalya Havalimanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Boğazkent – Antalya Havalimanı Transfer

Boğazkent Antalya’nın son zamanlarda en hızlı kendini geliştirmiş olduğu yerdir. Boğazkent Serik ilçesine bağlı beldedir. Antalya Havalimanına sadece 45 kilometre uzaklıkta olan havalimanı turistlerin en çok tercih ettiği limandır. Havalimanına gelen turistler genellikle Boğazkent Antalya Transfer araçların en sık tercih edilen ulaşımdır. Hızla gelişen bu beldenin hem sağ tarafında Acısu Deresi ve sol tarafında ise Köprü Çayı bulunmaktadır. Beldenin sahilleri Akdeniz sahillerine kadar uzanmaktadır. Caretta kaplumbağaların burada yetiştiği ve ülkede sadece en fazla burada bulunduğu söylenmektedir. Ülkemiz için çok önemli olan bu tatil beldesi her geçen gün, yeni mekanlar ve oteller ile gelen misafirleri en güzel şekilde ağırlamaktadır.
Üstelik hizmette olan Boğazkent Transferleri sayesinde gelen ziyaretçiler hem Boğazkenti hem de Antalya’nın merkezi dahil olmak üzere diğer ilçelerine ulaşmasında yardımcı olmaktadır. Şehirlerarası otobüs ile yine mümkün olan Boğazkent tüm olanakları sağlamaktadır. Kendini yeni geliştirmeye başlamış olmasına rağmen beldede 13 tane farklı beş yıldızlı otel bulunmaktadır. Burada gezmeye ve görmeye doyamayacağımız onlarca yer vardır. Üstelik bunu yine Vip Transfer ile sağlamak mümkündür. Burada bulunan, Kuleli Park, şehrin en güzel saat kulesine sahiptir. Üstelik seyir terası olarak da düşünülebilir. Muazzam ötesi bir manzara sunmaktadır. Turistik Bazaar hediyelik eşya, ve diğer ihtiyaçları karşılamak amaçlı yapılan bu Bazaar dinleme veya başka aktiviteler yapmak için güzel bir yerde yapılmıştır Diğer beldeleri görmek ve ulaşım için Boğazkent Transfer Antalya araçları hizmetinizde bulunuyor. Boğazkent Sahili, şehrin en güzel sahili burada demek yanlış olmayacaktır. Özellikle yaz aylarında burada boş bir alan bulmaz imkansız gibi bir şey. Kuş cenneti, burada 200’den fazla kuşun bulunduğu ülkemizin en güzel kuş cennettidir. Çiftlik, hayvanseverler için kaçınılmaz bir yer ve en önemlisi de burada sabahınızı en güzel şekilde sevdikleriniz ile geçirebilirsiniz. Burada yapılacak birden fazla seçenek vardır. Yemyeşil bir doğası vardır . Bu yüzden dilediğiniz kadar yürüyüş yapabilir, yüzme yarışlarına katılabilir, su sporları yapabilir ve en eğlenceli olanı da ister yalnız isterseniz sevdikleriniz ile balık tutmaya çıkabilirsiniz. Burada her damak tadına uygun yemekler bulunduğu için herhangi bir yabancılık çekmemektedir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status