Boğazkent Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Boğazkent Transfer Antalya

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalle olan Boğazkent’e en uygun şekilde gitmek için bravotransfer.com adresini inceleyebilir ve Boğazkent transfer seçeneklerinden en uygun olanı için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Boğazkent 2012 yılının 12 Kasım tarihinde mecliste kabul edilen bir kanun ile mahalle olmuştur. Boğazkent; Ahmediye, Sahil ve Boğazak gibi üç ayrı mahalleye ayrılmıştır. Geçmişinde farklı medeniyet ve uygarlıkların yerleşim alanı olan Boğazkent’te bugün hala farklı din ve inanışta insanlar bir arada huzurlu bir şekilde yaşamaktadır. Özellikle Ahmediye mahallesinde Girit göçmenleri yaşamaktadır.

Boğazkent belediyesi 1998 yılında kurulmuş ve Antalya ya da Serik üzerinden ulaşımı oldukça kısa ve basittir. Antalya Boğazkent transfer seçenekleri için bravotransfer.com adresini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla bu beldeyi ziyaret etme şansı yakalayabilirsiniz. Boğazkent turizm açısından bir anda patlama yapan beldelerden bir tanesidir. Yıl içerisinde oldukça fazla sayıda turist almaktadır. Boğazkent transfer ile turizm cenneti olan ve doğal yaşam alanını koruyan bu beldeyi ziyaret edebilirsiniz. Turizmin yanı sıra buradaki halkın geçim kaynaklarından bir tanesi de tarımcılıktır. Doğaya karşı duyarlı olan halk tarıma ne kadar önem veriyorsa beldenin doğal güzelliklerine de bir o kadar önem vermektedir. Gezilecek yerler konusunda; Acısu deresi, Köprü çayı ve Akdeniz sahili en başı çekmektedir. Bunun yanı sıra lüks oteller ya da kiralık evler bulabilirsiniz. Güzel salaş bir yerde kahvaltı edebilir ve akşamında lüks bir restoranda yemek yiyebilirsiniz. Uzun sahil yürüyüşlerini de seviyorsanız burası tam olarak size göre.

Turizm cenneti olarak kendini göstermeye başlayan Boğazkent için aynı zamanda Kuş Cenneti tabiri de kullanılır. Yaklaşık olarak 207 farklı tür kuşun burada olduğu bilinmektedir. Kuşlar üreme dönemlerinde buraya gelmektedir. Aynı zamanda üreme konusunda sıkıntı çekmekte olan Caretta Caretta’ların üreme projesi de Boğazkent sınırlarında Orman Bakanlığı tarafından yürütülmektedir. Boğazkent vip transfer ile burayı ziyaret edebilir ve doğasını haliyle üzerinde yaşamaya çalışan hayvanlarını korumak için bilinçlenen güzel bir beldeyi yakından görebilirsiniz. Duyarlı halkı ve doğaya saygısı olan insanların yaşadığı bu topraklarda tatil yapmak inanılmaz keyif verici olacaktır. Sadece Caretta Caretta projesini yakından takip etmek için bile olsa gidilmesi gereken bir beldedir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status