Ekonomik Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Ekonomik Transfer Antalya

Antalya Transfer

Ekonomik transfer Antalya hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizi Antalya havaalanından alıp Antalya civarında dilediğiniz onlarca noktaya lüks araçlarımızla götürüyoruz. Antalya havaalanından alınıp istediğiniz yere oldukça lüks araçlarımızla konforlu bir şekilde götürüleceksiniz. Yorucu ve uzun süren bir uçak yolculuğundan hemen sonra böylesi bir transfer hizmeti çok iyi olacaktır. Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu bilerek sizlere en iyi zamanlama standartları ile hizmet vermekteyiz. Transfer için en uygun yerdesiniz. Kalite ve lük herkes tarafından pahalı olarak algılansa dahi sizlere en uygun fiyat güvencesiyle lüks araçların bulunduğu transfer hizmetimizi sunuyoruz. Lüks ve konforlu seyahat artık lüks değil. Bu sayede uygun fiyatlar karşılığında havaalanından çıkıp lük araçlarımızla varış noktasına oldukça kısa bir sürede gidebilirsiniz.antalya-havalimani-transfer

Antalya Çevresinde Onlarca Noktaya Transfer

Antalya transfer hizmetlerimiz dahilinde siz değerli müşterilerimize oldukça geniş bir transfer haritası sunuyoruz. Nereye gitmek isterseniz isteyin Antalya havaalanından indikten sonra geniş ulaşım imkanlarımızla sizleri lük araçlarla istediğiniz yere götürebiliriz. Araçlarımızda günümüz insanlarının ihtiyaç duyduğu hemen her türlü donanım bulunmaktadır. Araçlarımızda yapacağınız seyahatlerde oldukça rahat ve konforlu olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz. Transfer hizmetlerinde kaliteyi ve konforu arıyorsanız bulabileceğiniz en uygun fiyatlara sahip en iyi hizmet veren yerdesiniz. Kalitenin müşteri memnuniyetine paralel olduğunun bilincine sahip bir anlayışa sahip bir firma olarak sizlere kalıcı ve kusursuz hizmet araçlarımızı sunmaktayız.

Her Noktaya Transfer

Bizim transfer hizmetlerimizin varış noktaları arasında gideceğiniz yerin olmaması gibi bir durum yok. Antalya transfer hizmetlerimizde tüm çevre yerleşim merkezlerini rota listemize ekleyerek sizlerin istediğiniz her yere gidebilmeniz için hizmet veriyoruz. Bunun yanında donanımlı araçlarımız ve bilgili çalışanlarımızla sizlere gerçek konforu yaşatıyoruz. Araçlarımıza bindikten sonra bavullarınızın araca yüklenmiş olduğunu gördüğünüzde şaşıracak talimatınızla birlikte harekete geçen aracın içerisinde yer alan çalışanlarımızın hizmet standartlarına şaşıracaksınız. Hemen her türlü kişi sayısına göre sizlere transfer hizmeti sağlamakla birlikte dilerseniz birden fazla aracı tercihleriniz doğrultusunda seçeceğiniz model ve donanımlara göre gönderebiliyoruz. Bu sayede de toplu transferlerde gerçek lüksü yaşatmaya devam ediyoruz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status