Göynük Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Göynük Transfer Antalya

Göynük Antalya ilinin Kemer ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Şehir merkezinden 36 kilometre, Kemer’den ise 6 kilometre mesafede yer almaktadır. Doğal güzellikleri ile tatil sevenleri cezbeden bir yapıya sahiptir. Kaliteli ve konforlu otelleri ve plajları her yaz sezonunda binlerce yerli yabancı turistin bulunduğu bölgedir. Turistler genellikle ulaşımını Göynük Antalya Transfer araçları ile sağlamaktadır. Deniz, kum ve güneş süper üçlünün en güzel halini Göynük’te yaşamak mümkündür. Burada gezilip görülecek, doğa yürüyüşü yapılabilecek ve birbirinden farklı aktivitelere katılma olanaklarına sahip olmak oldukça basittir. Göynük, deniz paraşütü ve su sporların yapıldığı mükemmel bir beldedir. Antalya merkez veya ilçesinden beldeye Göynük Transfer Antalya hesaplı ve güvenilir araçlar ile kısa sürede ulaşım gerçekleştirmek mümkündür. Göynük beldesinin arkalarında yer alan Göynük Kanyonu ve daha ilerisindeki Üçoluk Yaylası ise doğal güzelliklere düşkün ve doğa sporları seven tatilciler için mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Bu kadarı ile elbette kalmıyor. Yine Göynükte tekne turlarına katılabilir, çeşitli pazarlarını gezebilir ve  hediyelik eşya oraya özgü doğal el sanatları ve giyim için gerekli ne varsa karşılayabilir bir yapıya sahip olmuştur. Göynük Kanyonu, muhteşem doğası, ağaçları, şelaleleri ve havuzları ile doğa sporu sevenler açısından muhteşem bir yerdir. Dinopark, tamamen doğal ve özellikle çocukların keyif alabilceği bir alan, aile boyu bütün günü dolu dolu geçirmenizi sağlayabilen parktır. Ayrıca sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar tüm yemek ihtiyaçları karşılayabilecek bir yerdir. Sünnet Lake, insana huzur verecek potansiyele sahiptir tamamen bir doğa harikasıdır ve son olarak Hamman. Buralarda geçirebileceğiniz tüm zamanlar hayatınızda unutulmaz bir anı olacaktır. Bu doğa harikası yerlere Göynük Transfer araçlar sayesinde ulaşımı kolaylık sağlanmaktadır. Kemer ve çevresine yakın olan Göynük canlı ve dinamik bir gece hayatına sahiptir. Her yasa hitap edecek eğlence alanları ve makanları ile tatil sevenler burada her günü dolu geçirme şansına sahiptirler. Konaklama yerlerine aynı şekilde istenilen her saatte Göynük Vip Transfer araçları ulaşımı hesaplı ve konforlu bir şekilde sağlama olanaklarına sahiptir.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status