Isparta Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Isparta Transfer hizmeti almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Isparta Transfer Antalya

Isparta, Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir Goller Bölgesi olarak anılmaktadır. Şehir nüfusu 421,767 kişilik olarak kayıtlara geçmektedir. Isparta iklimi yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kışları ise oldukça soğuk ve yağışlı geçmektedir. Şehir tarihi Paleolitik Dönemi’ne kadar dayandığı bilinmektedir. Coğrafi konumunun mükemmel bir yer almasından dolayı pek çok medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. Söylentilere göre Milattan Önce 2000’lerde Luvi ve Arzava medeniyetleri ilk yerleşimi sağlamışlardır. Sonraki dönemlerde ise Frigler, Lidyalılar, Persler ve Makedonyalılar egemenlik sağlamıştır. İlk burada Yunan muhacirleri Anadolu’ya geldiklerinde Isparta’nın doğal güzelliklerini farkedip günümüzdeki anlamına gelen İsbarid adı vermişlerdi. Şehri gezip görmek için Isparta Transfer araçlar idealdir. Şehrin ekonomisi sadece gül ve benzeri desek yanlış olmaz. Türkiye’nin %60 gül yağı ihtiyacı Isparta ilnden karşılanır. Kış aylarında özellikle rekabet gören Davraz Kayak Merkezi Isparta ilimizdedir. Şehir tarihi ve kültürel zenginlikleri ile değer taşımaya devam etmektedir. Şehre Antalya ilimizden ulaşımı Isparta Antalya Transfer ile sağlanabilir. Vardığınıza göre mutlaka görmeniz gereken yerleri sıralamanın tam zamanı. İlk kaçınılmaz olan Davraz Kayak Merkezi, Firdevs Bey Bedesteni, Kızıldağ Milli Park, Lavanta Vadisi, Eğirdir Kalesi, Dündar Bey Medresesi, Zindan Mağarası, Karacaören Baraj Gölü, Hoyran Adası ve aya Mezarları, Kubad Abad Sarayı, Uluborlu Kalesi, Atabey Ertokuş Kervansarayı, Eğirdir Dündar Bey Medresesi, Kutlubey Ulu Camii, Mimar Sinan Camii, Kavaklı Camii, Eğirdir Hızırbey Camii ve Mesire Yeri gibi yerleri kesinlile gezip görülesi yerlerdir. Her bir yerine Isparta Vip Transfer ile sağlayabileceğiniz en iyi ulaşım olacaktır. Antalya ile Isparta arası yaklaşık iki buçuk saat kadar mesafe bulunmaktadır. Antalya’nın birçok yerli halkı Isparta şehrinden göç etmişlerdir. Genellikle iş olanaklarından kaynaklı göçler söz konusudur. Isparta aynı zamanda Afyon, Konya ve Burdu illerine komşu bir şehirdir. Isparta’nın her bir noktasına otobüs, taksi ve minibüs aracı ile ulaşım mümkündür. Bunun yanında belirttiğimiz gibi Isparta Transfer Antalya ile ulaşımı hem hesaplı hemde konforlu bir şekilde sağlayabilirisiniz. Her dönem farklı bir aktiviteye sahip olan ilimiz son yıllarda öğrenci şehri olmaya başlamıştır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status