Antalya Havalimanı Isparta Transfer

Misafir Yorumları

Neden Isparta Transfer hizmeti almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Isparta Transfer

Isparta ili Ege ve İç Anadolu’nun kesiştiği noktada yer almaktadır. Isparta için Goller Bölgesi olarak bahsedilmektedir. Isparta Eğirdir, Kovada ve Gölcük golleri, Kovada ve Kızıldağı Milli Parkları ile zengin bir fauna ve floraya sahiptir.İnanç Turizminin merkezi Yalvaç ilçesi Anadolunun kültür zenginliğini tüm ihtişamı ile yansıtmaktadır. Kayak Merkezinin yeraldığı Davraz Dağı, doğa yürüyüşü ve nehir sporlarına elverişli kanyonlar, mağaralar ve dağları ile pek çok doğa sporlarının yapıldığı merkezdir. Isparta’nın turizm kapısı Eğirdir, alternatif turizm cennetidir. Dağcılık, trekking, rüzgarsorfu, yamaç paraşütü, kampçilik turizm çeşitlerinde birkaçıdır. Isparta şehir içinde Isparta Transfer ile ulaşımını sağlarken öte yandan, otobüs., taksi ve minibüs ile sağlamaktadır. Ülkemizde orijinal Gülün merkezi yine Isparta’dır gül suyu ve benzeri tüm gül içerikleri her şey Isparta ıliden çıkmadır. Isparta iline giriş yapar yapmaz tertemiz havası ve oksijeninden de anlaşılmaktadır. Isparta Antalya arası yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. En yakın ilde Antalya’dır zaten bu yüzden Antalya gezi ve turizm merkezi olması ve buraya gelen ziyaretçilerin Isparta ilini de görüp ülkemizden ayrılması her zaman yaşanan bir durumdur. Isparta da tarihi açıdan oldukça zengin olduğundan Antalya Isparta Transfer yolcusu çok olur. Yerli halkınında Antalya’ya göç ettiği de sıkça görülmektedir. Isparta ilinde iseniz Men Kutsal Alanı yani Yalvaç, Timbria Antik Kolonisi, Parlais Antik Kenti, Tol Harabeleri, Zindan Mağarasını, İnönü Mağarasını. Kuz Mağarasını, Kovada Golü ve Milli Parkı görmeden asla terketmemenizi önermekteyiz. Ulaşımı da oldukça kolay bir ildir üstelik küçük bir bölge olduğu için tüm ihtiyacalarını gün içinde karşılayabiliyorsunuz. Havayolu ve karayolu ulaşım ağına sahip olan ilimiz Süleyman Demirel Havalimanında 29 Ekim 2009 tarihinden bu yana havayolu yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Isparta Havaalanı Transfer de şehir içinde ve ilçelerini ulaşımını gerçekleştirmektedir. Isparta iline Antalya Havaalanı da yakın olduğunda Antalya limanda olan bir vatanadaş dilerse Antalya Havaalanı Isparta Transfer ile ulaşımını gerçekleştirebilir. Komşu iller olan Antalya, Burdur, Konya ve Afyonkarahisar’a karayolu ile devamlı ulaşım sağlandığı gibi, Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illere de her gün günde birkaç kez direkt otobüs kalkmaktadır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status