Kadriye Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Kadriye Transfer Antalya

Sultan Hamit’in Antalya’ya gelip yerleşme döneminde kurulmuş olan tatil beldesi olan Kadriye’ye gitmek için bravotransfer.com adresinden Kadriye transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz. 1914’lü yıllardan beridir Serik’in bir beldesidir. Sultan Hamit ve ona bağlı olanların Girit’ten gelerek Antalya’ya yerleşmesiyle kurulan Serik’in bir beldesi olan Kadriye, zamanla Kıbrıs, Bulgaristan gibi yerlerden de göç almıştır. Bugün hala burada yaşayan halk eski kültürlerini yaşatmaktadır. 1960 yılında bu beldenin adı değiştirilip Akınlar Köyü yapılmış ancak daha sonra beldeye dönüşmesi ile Kadriye adını almıştır.

Kadriye Transfer Antalya ile en uygun transfer aracını bulabilir ve istediğiniz süre içinde oraya gidebilirsiniz. Bir belde olsa da nüfus sayısı 14.000’e yakın olan Kadriye halkının geçim kaynağı verimli toprakları nedeniyle tarım ve turizmdir. Belde de bulunan her hane neredeyse tarımla ve haliyle toprakla uğraşmaktadır. Kadriye Antalya transfer ile modern hayatı ve doğal yaşamıyla muazzam bir tatil alanı sağlayan Kadriye’ye gitmek için en uygun aracı bulabilir ve istediğiniz saat ya da günde oraya gidebilirsiniz.

Bir tarihe ve aynı zamanda farklı medeniyet, kültüre tanıklık eden bu beldeyi ziyaret etmek için bravotransfer.com adresinden Kadriye vip transfer seçeneklerini inceleyebilir ve en hızlı şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Yemek yemeyi ve farklı tatları denemeyi sevenlerdenseniz, Kadriye’ye geldiğinizde birbirinden farklı lezzet durağı bulabilirsiniz. Küçük şirin lokantalar ya da 5 yıldızlı bir otelin içinde lüks bir restorana gidebilirsiniz. Salaş bir meyhane ya da eğlenceli harika barları da tercih edebilirsiniz. Kıyı kesimine gittiğinizde 5 yıldızlı otellerin tadını çıkarabilir ya da daha şirin bir pansiyon seçebilirsiniz. Pansiyon ya da otel istemiyorsanız da kiralık ev seçenekleri Kadriye’de oldukça fazla olacaktır. Müthiş bir huzur veren doğası ile size birbirinden farklı seçenekler sunmaya hazırdır. Geriye kalan ise sadece transfer aracınızı ayarladıktan sonra hazırlanmak ve tatile çıkmak olacaktır. Antalya’ya geldikten sonra Serik tercihinde bulunan herkesin bu doğal güzelliklerini koruyan beldeyi görmeden gitmemesini öneririz. Doğal yaşam ve modern hayatın bir arada olduğu Kadriye’ye bravotransfer.com sayesinde artık daha rahat gidebilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status