Kemer Şehir Merkezi Transfer

1-4 Kişi Binek Araç Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transfer
 • 4 Yetişkin
 • 4 Bavul
 • Adresten Adrese
 • Kişiye özel araç (VIP)
120 TL
Tek yön transfer
Detaylar
Antalya Havalimanı / AYTKemer Şehir Merkezi transfer için sunulan fiyattır.
1-6 Kişi VIP Minibüs Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transfer
 • 6 Yetişkin
 • 6 Bavul
 • Adresten Adrese
 • Kişiye özel araç (VIP)
160 TL
Tek yön transfer
Detaylar
Antalya Havalimanı / AYTKemer Şehir Merkezi transfer için sunulan fiyattır.
1-25 Kişi Midibus Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transfer
 • 25 Yetişkin
 • 25 Bavul
 • Adresten Adrese
 • Kişiye özel araç (VIP)
170 TL
Tek yön transfer
Detaylar
Antalya Havalimanı / AYTKemer Şehir Merkezi transfer için sunulan fiyattır.
Detay
Antalya Havalimanı / AYT Transfer, Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transfer, Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transferi, Antalya Havalimanı / AYT Havalimanı - Kemer Şehir Merkezi Transfer ulaşım, En ucuz Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transferi, Kemer Şehir Merkezi Transfer Otelleri, Antalya Havalimanı / AYT Kemer Şehir Merkezi Transfer - Havalimanı Antalya Havalimanı / AYT Arası otel transferi, havaş, Kemer Şehir Merkezi Transfer taksi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Antalya bölgesi ziyaretçi akınına uğruyor. Konforlu ve kısa bir yolculuk ile Antalya’ya varmak isteyen ziyaretçiler hava yolunu tercih ediyor. Hava yolu ile seyahatin ardından aynı konfor ile gitmek istediği yere kısa bir sürede ve güvenli bir şekilde varmak isteyen ziyaretçiler Antalya Kemer Transfer hizmeti ile tatillerine her anı ile konforlu ve güvenli bir şekilde başlıyor.

Yıllardır Antalya bölgesinde hizmet veren Bravo Transfer firması Antalya Kemer havalimanı transfer hizmetleri için birçok yerli ve yabancı tatil severin her yıl seçimi oluyor. Kalitenin ve konforun sadece bir slogan olarak kalmayıp hizmete döküldüğü Bravo Transfer tecrübeli kadrosu ile Antalya Kemer transfer hizmetlerini aktif olarak sürdürmektedir.

Bravo Transfer sizi Antalya havalimanında karşılayıp gideceğiniz adrese en kısa sürede ve en güvenilir şekilde götürüyor. Son model kemer-transferaraç filosu ile daima yenilikçi ve gelişmeleri takip ederek hizmetlerini en uç noktalara taşıyıp yurtiçinden gelen misafirlerin ve yurtdışından gelen turistlerin Antalya Kemer havalimanı transfer hizmetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor gerçekleştiriyor.

Antalya Kemer havaalanı transfer hizmetleri hızlı ve ekonomik olması açısından taksilerin önüne geçiyor. Bunun yanı sıra Kemer transfer hizmetini tercih ederek bazı olasılıklardan da kurtulmuş oluyorsunuz. Örneğin taksicinin hakim olmadığı bir bölgede saatler süren adres aramalarının önüne geçerek sürenizi daha iyi değerlendirmiş olursunuz.

Her bütçeye ve her sayıdaki kişi grubuna uygun araç bulunan Bravo Transfer firmasında dilediğiniz kategorideki son model araçlar ile Antalya Kemer transfer hizmetiniz gerçekleştiriliyor. Bu hizmetlerin yanı sıra Antalya VİP transfer hizmetini de taksi ücretlerinden daha cüzi bir ücret karşılığında edinebilir ve ekstra konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Alacağınız Antalya Kemer havalimanı transfer hizmetine dair aklınızdaki sorulara cevap bulabilmek için 7/24 aktif olan telefon hattımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonlarınızı bu telefon hattı üzerinden yapabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de online olarak yapabilirsiniz.

Kemer Şehir Merkezi Transfer


1
otobüs bileti - uçak bileti otobüs bileti - uçak bileti - uçak bileti