Kemer Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Kemer Transfer Antalya

Kemer ilçesi, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya ilinin en popüler ilçesidir. İlçe Akdeniz iklimine sahiptir. Yazlar oldukça sıcak ve kurak geçerken kışları ise ılık ve yağışlıdır. Kemer ilçesinin ekonomisi genellikle turizme dayalı ve oldukça başarıldır. Birinci derecede turizm alanı olduğundan kıyı boyunca çeşitli turistik tesisler yer almaktadır. Kültür bakımından ilçe zengin olduğundan her dilden ve dinden insanların bir arada olduğu bir bölgedir. Ulaşımı Kemer Transfer araçları ile sağlamak daha kolay ve avantajlı olduğundan ilçe içerisinde beş aileden biri mutlaka bu bu araçlarla ulaşım sağlamaktadır. İlçe içersinde tiyatro, kütüphane gibi sanat severelerin uğrak noktaları. vardır. Kemer’de her yıl Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen ’Kemer Karnavalı’ Haziranın ikinci haftasında düzenlenmektedir.Bundan başka bir kültür merkezi, fuar, el sanatlar, halk inanışları, halk müziği ve halk edebiyatı değerler bulunmaktadır. Kemer adını dünyaya duyurmuş olan bir tatil merkezidir. Günümüzde dünyanın her yerinden turistler Kemer ilçesine tatile gelmektedir. Antalya merkezde bulunan havalimanı bu konuda oldukça yardımcı olmaktadır. Yerli yabancı turistlerin geldiği havalimanından Kemer Antalya Transfer araçları aile boyu veya yalnız fark etmeksizin ulaşımda son derece iyi rol almaktadır. Ayrıca Antalya bildiğimiz üzere oldukça büyük bir turizm merkezi olduğu için Kemer’de bulunan ziyaretçiler sıklıkla Antalya merkez ve diğer tatil beldelerinde vakit geçirmektedirler. Bu konuda yine Kemer Transfer Antalya araçları devreye girmektedir. Hem hesaplı hemde konforlu bir şekilde turistlerin veya yerli halkın ulaşımında yardımcı olmaktadır. Kemer’in gece hayatı, tarihi ve kültürel varlıkları ile adının duyurmayı başarmıştır. Kemer Plajları, tatilciler için muhteşem imkanlar sunmaktadır. Olimpos, muhteşem doğası, tarihi, plajı ve ağaç evleri ile birlikte görülmesi gereken yerler arasındadır. Burayı günümüzde bilmeyen ve ilk fırsatta uğramayan birir yoktur. Tahtalı Dağı, Popüler bir mekan olan Tahtalı Dağı’na Olimpos’tan teleferik ile çıkabilir ve buradaki muhteşem manzaranın keyfini çıkarmak mümkündür. Adrasan, muhteşem köyü, doğası, plajı ve konaklama imkanları ile birlikte sezon boyunca asla boş kalmayan yerdir. İlçenin yer yerine Kemer Vip Transfer araçları ulaşımı rahatlıkla sağlamaktadır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status