Kundu Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Kundu Transfer Antalya

Antalya il merkezine oldukça yakın olup aynı zamanda fazlasıyla turist çekmekte olan Kundu’ya kısa ya da uzun süreli bir tatil için gitmeden önce bravotransfer.com adresinden Kundu vip transfer seçeneklerini inceleyebilir ve hızlı bir şekilde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kundu denildiğinde özellikle bariz bir şekilde gezi alanı ve tarihi yapılar bulunmasa da şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilir ve turistik gezinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

 Kundu transfer sayesinde otelleri ve doğasıyla bir marka olan Kundu sahilini gezmek için imkanlar bulabilirsiniz. Türkiye’nin en uzun kumsalı da burada bulunmaktadır ve turizm anlamındaki en çok katkılardan bir tanesi bu sahil ile olmaktadır. Her yıl belirli dönemlerde oldukça fazla sayıda doğa yürüyüşü sevenleri Kundu burada ağırlamaktadır.

Kundu tarihine bakıldığında bu durum Hititlere kadar uzanmaktadır. Hititler döneminden sonra ise oldukça fazla ve farklı sayıda medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmaktadır. Önemli bir tarihi merkez olmasa da farklı kültürlerin güzel izlenimleri hala burada korunmaktadır. Aynı zamanda bir turizm beldesi olmasına karşı içinde barındırdığı konaklama yerlerinin yanında oldukça fazla sayıda doğal yaşam alanını korumuştur. Serik, doğal yaşam ve etkinliklerini sevenlerin ilgiyle gidebileceği doğal yaşam merkezi gibidir.

Antalya Kundur transfer konusunda en ilgili yardımı size bravotransfer.com yapacaktır. Kundu sahiline gittiğinizde görmeniz gereken bir diğer doğal alan ise ormanlık kesimidir. Çam ağaçlarından oluşan bu ormanı ziyaret ettikten sonra Kundu sahilinde uzun bir yürüyüşe çıkabilir ve tatilinizin tadını en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Kundu’nun en büyük avantajlarından bir tanesi Antalya şehir merkezine olan yakınlığıdır. Doğa ile iç içe bir tatil yaparken gün içinde merkezinde uzun gezintiler yapabilirsiniz ya da alışveriş konusunda merkezde istediğinizi bulabilirsiniz. Zaman içerisinde bu kadar turistik bir alana sahip olan Kundu gelişimine devam etmektedir. Her yıl biraz daha turistik anlamda ilerlemektedir ancak bunu doğasını koruyarak yapmaya çalışmaktadır. Modern otelleri ile aynı anda yeşilliğiyle gözlere şenlik veren doğasını bir tutmaya çalışması ise Kundu’yu cazibe merkezi yapmaktadır. Doğal hayatı ve yaşamı seven her insanın bir kez ziyaret etmesi gerekmektedir. Uzun ve huzurlu tatillerin tam adresi Kundu yanı zamanda merkezdeki hava limanına da oldukça yakın bir mevkidedir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status