Lara Antalya Havalimanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Lara Antalya Havalimanı Transfer

Antalya’nın güneydoğusunda bulunan Lara’ya gitmeden önce bravotransfer.com adresinden Lara Antalya Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz. Antalya’nın merkezine oldukça yakın olan Lara, Türkiye’nin en uzun kumsalına sahiptir. Lara semt olarak geçmişinde pek çok medeniyetin sınırları içerisinde olmuş ve adını da Hititler’den almıştır. Bölge olarak bakıldığında içerisinde fazla sayıda otel, pansiyon ve diğer konaklama alanlarına sahiptir. Her sene biraz daha fazlasını yaparak en son 30.000 kişilik bir otel yapımı gerçekleşmiştir ve bu otellerin merkezi Lara denilebilir. Ayrıca turizm konusunda adını dünyada da duyurmuş olan Kundu, semt olarak Lara’ya bağlıdır. Lara transfer firmaları ile rahat bir araç ile istediğiniz saatler içerisinde Lara’da olabilirsiniz.

Kundu sınırlarında bulunan ülkenin en güzel nehirlerinden biri olan Aksu aynı zamanda Lara’dan da geçmektedir. Antalya sahili ile birleşik olan Lara sahili her sene yerli ve yabancı milyona yakın insanı ağırlamaktadır. Lara Transfer Antalya konusunda en uygun fiyatları bravotransfer.com adresinden alabilirsiniz. Aracınızı seçtikten sonra yapmanız gereken sadece yolculuğunuzun tadını çıkarmak olacaktır.

Lara’nın bu kadar çok turist almasının sebeplerinden biri de havalimanına olan yakınlığıdır. Şehiriçi ulaşımının kolaylığı da bu duruma eklenince Lara ister istemez en önemli turist beldelerinden bir tanesi olmaktadır. İster plajında sakin bir yürüyüş yapın isterseniz gece hayatında Lara’da eğlenin ya da denizin ve kumsalın tadını çıkarın. Lara size en iyi şekilde birçok seçenek sunacaktır. Size kalan ise nasıl bir tatil geçirmek istediğinize karar vermenizdir. Lara vip transfer aracılığı ile rahat bir şekilde buraya ulaşabilirsiniz. Sahilde su sporları yapabileceğiniz geniş bir seçenek hakkının yanında Lara sınırlarında jet-Ski, banana, paraşüt gibi eğlenceli aktiviteler içinde fırsat bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer bisiklet veya yürüyüşün tadını çıkarabilir ya da eşsiz manzarasını izleyebileceğiniz mekanlarda vakit geçirebilirsiniz. Doğal güzelliklerinden olan Düden Şelalesi içinde sadece bir gününüzü bile ayırabilir ve hem Şelale’nin hem de oradaki mekanların tadını çıkarabilirsiniz. Büyük ve önemli otellerin de bulunduğu Lara’ya şehir içinde ulaşım seçeneği oldukça fazladır ve ulaşım aynı şekilde çok basittir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status