Manavgat Antalya Havalimanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Manavgat Antalya Havalimanı Transfer

Antalya’nın en büyük ilçesi olan Manavgat’a rahat bir şekilde gitmek için bravotransfer.com adresinden Manavgat Antalya Havalimanı Transfer fiyatlarını inceledikten sonra aracınızı seçebilir ve yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Yaklaşık 250 bin nüfusu olan Manavgat ilçesi, Manavgat Irmağının yanındaki ova üzerine kurulmuştur. Isparta, Konya ve Antalya’nın birçok tatil beldelerine Manavgat üzerinden ulaşım oldukça rahattır. Tek bir gününüzü başka bir yerde geçirmek isterseniz Manavgat’ın rahat şehiriçi ulaşımı sayesinde bunu deneyebilirsiniz. Toros dağları ile çevrili olan Manavgat’a gitmeye karar verdikten sonra bravotransfer.com adresinden Manavgat Transfer ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oymapınar ve Manavgat Barajı hidroelektrik santralinin de bulunduğu Manavgat uzun senelerdir Antalya’nın turizm merkezlerinden bir tanesi olmaktadır. Sene içinde kendi nüfusundan fazla yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Manavgat’ın iklimi ile Akdeniz iklimi birebir aynıdır. Kış mevsiminde yağışlı ve ılıman bir hava hakim iken yaz mevsiminde sıcak ve kurak bir hava Manavgat’a hakim olur. Toprağı oldukça verimli olan Manavgat, ülkedeki en farklı sebze ve meyvelerin yetiştirildiği yerlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra tüm ilçe, yeşillik içinde olan ormanlarla kaplıdır. Toroslara çıkıldıkça orman alanları artmaktadır ve doğa yürüyüşünü seviyorsanız kesinlikle Manavgat tercihiniz olmalıdır. Bu doğa ile iç içe olan ve merkezi bir yerde bulunan Manavgat’a gitmek için bravotransfer.com adresinden Manavgat Antalya Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçtikten sonra yolculuğunuzun tadını çıkarmak için bekleyebilirsiniz.

Manavgat Vip transfer sayesinde doğanın kucağında olan Manavgat’a konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Kuruluş tarihi hakkında çok fazla bilgi olmayan Manavgat, 1914 yılında ilçe olmuştur. Geçmişten beri içerisinde bulundurduğu güzellikler sayesinde Manavgat her zaman gözde bir tatil yeri olmayı başarmıştır. Manavgat Şelale’sinin de burada bulunması ilçe için büyük bir avantajdır. Temiz ve inanılmaz huzur veren plajlarının yanında harika bir sahili olan Manavgat tartışılmaz Antalya içindeki en iyi tatil alanlarından bir tanesidir. Tüm bu güzelliklerinin yanında meşhur Sarı Su Deresi de Manavgat sınırları içerisinde yer almaktadır ve son yıllarda turizme kazandırılmak için çalışmalar yapılmaktadır. Manavgat’ın bir diğer meşhur yeri de Köprülü Kanyon’dur. Manavgat’a gittiğinizde Köprülü Kanyon’a uğramadan dönmemelisiniz.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status