Manavgat Antalya Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Manavgat Antalya Transfer

Manavgat ilçesi Antalya iline bağlıdır. 226.394 nüfusa sahiptir ancak milyonlarca geçici göç almaktadır. Bu geçici göç durumu genellikle yaz aylarında söz konusudur. Tarihi ve kültürel ilçe şehrin en büyük ikinci ilçesidir. Bünyesinde bir tane Akdeniz Üniversite’sine bağlı Meslek Yüksek Okulu bulunmaktadır. Bu yüzden şehirde devamlı öğrenci bulmak mümkündür. Ayrıca şehir merkezine 60 kilometre uzaklıkta olan ilçe her gün düzenli seferler gerçekleşmektedir. Bunun yanında Manavgat Antalya Transfer araçları da ulaşım konusunda oldukça yardımcı olmaktadır. İlçe turizm açısından zengin olduğu kadar gezilip görülmeye değer tarihi yapılara da sahiptir. Başlıca sıralamak gerekirse;  Köprülü Kanyon, güzel anıları kaydetmenin tam adresidir. Oymapınar Barajı, saklı bir cennet gibi.Yukardan bakınca su durgun iken aşağıya bakınca şırıl şırıl akan bir su mükemmel bir görüntü ve unutulmaz bir an yaşatacaktır. Seaside Beach Lounge, her ihtiyacı karşılayan tam bir tatil havasına girmiş olacağınız bu yerde deniz , kum, şezlong, yatak, bar, müzik, dans ne isterseniz bulabilirsiniz. Selge Antik Kenti, harika bir manzaraya sahip olan yer çok eski bir tarihe sahiptir. Apollo Tapınağı, insanda hayret ve merak uyandıran muazzam bir yer. Kesinlikle büyük keyif alabilceğiniz bu yerlere Manavgat Transfer ile gidebileceğinizi unutmayınız. Manavgat ilçesi sadece dün bugün değil her geçen günde yenilikler ile kendini göstermeye devam etmektedir. Antalya ili için büyük önem taşıyan ilçe turistlerin ilk uğrak yeri olmayı başarmıştır. Ulaşımı karayolu üzerinden gerçekleşir. Yerli yabancı milyonlarca turistin geldi Antalya havalimanından Manavgat Transfer Antalya araçları sayesinde hem rahat hemde hesaplı bir yolculuk ile maximum bir saat içinde Manavgat ilçesine ulaşım sağlanmaktadır. Otelleri, pansiyonları ve apart ile yazlık evleri ile gelen tüm turistlerin aylarca konaklayabileceği fırsatlar sunmaktadır. İlçe dünyaca adını duyurmuş ve gelişime açık yani ile bu yolda devam etmektedir. Günün her saatinde Manavgat Vip Transfer araçlarınında bulunduğu ilçede istenilen her yere anında ulaşım sağlanabilmektedir. Bu kadar gelişmiş olan ilçe için her konuda tolerans gösteren Antalya memnuniyet ile turistleri misafir etmektedir. bravotransfer.com web sitesinden güncel Manavgat Transfer araçları hakkında bilgilere ulaşabilirisiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status