Трансфер Аланья Анталия

Комментарии наших гостей

Почему я должен получить услугу от Bravo Tour ?

для того чтобы вы выбрали нас 4 причины

Прозрачная политика заработной платы

Нет никакой предоплаты. Любые скрытые расходы, Там нет никаких дополнительных сборов или комиссий банка. интенсивность перевозок, никаких дополнительных сборов за запаздывающих случаев и т.д..

Бесплатная отмена бронирования

Аннулирование бесплатно. Все сборы будут возвращены без каких-либо комиссий или частичного перерыва. сообщите нам 6 часов до траснфера 6 /.

Безупречный сервис

мы работаем не только в Турции но и в Европе.

7/24 Обслуживание клиентов

Bravo Tour Все фестивали, праздник, Работает в выходные дни. 365 дней 24 Вы можете найти обслуживания клиентов, который решает ваши проблемы с часами.

TURSAB логотип
логотип TripAdvisor
логотип Google

Трансфер Аланья Анталия

Построенный на небольшой полуострова Алания, Она граничит на юге, в то время как Телец имеет Средиземное море. Антал зависит от провинции. Даже большой туризм Алании Анталии это место. Центр города 1440 километров от города Анталия. Численность населения. 287.409 известный как. Миллионы посетителей со всего мира приезжают в Аланию. Yazın sıcak iklimi ile turist akınına uğramakta olan ilçemiz nüfusunu üç dört kata çıkarmaktadır. Sahilleri kilometrelerce uzayan ve tamamen kum olması tercihler arasında olmasının en büyük sebebidir. Ancak bir sebep daha var ki kesinlikle geçerliği doğru olup huzur veren tertemiz havası insanlara kendine çekmektedir. Heredot’a göre Alanya Truva Savaşı’ndan sonra yaygınlaşmıştır. Alanya yüzyıllar boyunca birçok kavimlere ev sahipliği yapmıştır. Bunlara; Рома, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’dır. İlçe her bir uygarlık tarafından başka isimler alsa da son olarak Mustafa Kemal döneminde Alanya ismini almış ve günümüze kadar gelir.
Şu anda Hollandalı ve Alaman turistle en fazla olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden ve ülkemizin her bir yerinden turistler Alanya’da yaz ayları boyunca tatil yapmaktadırlar. Şehrin rengi mavi ve yeşildir. Doğanın yeşilliği ile denizin mavisidir asıl rengi. Türkiye’nin her yerinden uçak ve otobüsle ulaşım mümkünüdür. Antalya havalimanına gelen misafirle Alanya Antalya Transfer araçları ile ilçeye ulaşım gerçekleştirebiliyorlar. İlçeye karayolu ile ulaşım mümkündür elbette özel aracınız ile bir buçuk saate ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizin her bir yerinde olduğu gibi Alnaya ilçemizde de festivaller düzenlenir özellikle bu festivaller turistlerin dikkatini çekmektedir. эти; Uluslararası Alanya Turizm ve Sana Şenliği, Uluslararası Alanya Caz Günleri, Uluslararası Yüzme Maratonu, Sokak Basketbolu Turnuvası, Alanya Yamaç Paraşütü Festivali, Konaklı Turizm Festivali, Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışı gibi birçok eğlence dolu festivalleri vardır. Komşu ilçelerinden городом с трансфером Алании. ile bu festivallere gelen yüzlerce ziyaretçi vardır. Gezmek için Alanya Kalesi olmazsa olmazıdır. Sapadere Kanyonu, doğal ve karstik bir oluşumdur. Река Дим, Damlataş Mağarası gibi gezip görebileceğiniz. Her an yapılabilecek birşeyler vardır ilçede. En güzel yanı herhangi bir yere gitmek istediğiniz hemen С Аланья Vip Transfer, Araçlarını çağırabiliyor ve istediğiniz her yere ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Alanya Antalya Трансфер araçları içn bravotransfer.com web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferминивэн 1-3 человек9 €»Начиная
antalya havalimanı Business transferБизнес0 €»Начиная
antalya havalimanı Premium transferПремиум0 €»Начиная
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferминивэн 1-6 человек0 €»Начиная
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP минивэн5 €»Начиная
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferмикроавтобус 1-13 человек4 €»Начиная
Состояние защиты DMCA.com