Serik – Belek Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Serik – Belek Transfer

Antalya Belek Transfer ile istediğiniz saatler ve günler içinde Belek’e rahatlıkla gidebilirsiniz. Antalya’nın Serik ilçesinde bir mahalle olan başlayan Belek daha sonrasında turizmin odak noktası olmuştur. Merkezden sadece 40 kilometre uzaktadır. Son zamanlarda sanki Antalya’dan bağımsız gibi anılmaya başlanılmıştır. Bunun sebebi ise küçük bir yaşam alanından daha fazla imkan sağlamasıdır.

Tatil için adresi belek olanlar, sıkılmaya vakit bulamayacak kadar aktif olabilecekleri kadar çok seçenekleri olacak. Belek içerisinde tatilinizin her açıdan doyurucu bir şekilde geçirebilirsiniz. Gece hayatı açısından oldukça çeşit ve renk sunan Belekte gündüzleri de yapılacak oldukça fazla etkinlik yapılmaktadır. Sakin ve huzur veren kumsalı genellikle turistlerin uğrak yeridir. Golf oynamaktan keyif alanlar içinde seçenekleri vardır. Hatta son yıllarda golf konusunda oldukça iyi bir yükselişe geçmiştir. Yani Golf hobisi olanları Belek’e alalım. Golf haricinde ise tenis organizasyonları da her geçen sene artmaktadır. Uygun fiyatlarla Belek transfer için bravotransfer.com adresini inceleyebilir ve çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geçmişinde mahalle olarak anılan Belek’te aradığınızı bulmak kolay olacaktır. Turizmi ile ön plana çıktığından beri Serik’ten bir adım daha öne geçmiş haldedir. Çünkü inanılmaz seçenek sayısı sunar yani bir mahalleden fazlasıdır.

Lüks otel ve pansiyon çeşitleri ile de size oldukça geniş bir liste sunacaktır. Pahalı ya da bütçenize uygun plajların yanı sıra halk plajları da vardır. Otel ya da pansiyon istemeyenler içinse Belek içerisinde kalabileceğiniz köy evleri bulabilirsiniz. Belki de uzun bir doğa yürüyüşü yapmak ve doğayı yaşamak için kamp yapmak istersiniz. İşte o zaman da Belek size hayır demeyecektir. Her yaş aralığına hitap eden yaşam alanları ve etkinlikleri bulabilirsiniz. Her ne yapmak isterseniz ve hangi bütçeyle yapmak isterseniz isteyin Belek size birden fazla seçenek sunacak. Geriye sadece size karar vermek kalacaktır.

Belek vip transfer ile rahat bir şekilde Belek ulaşımınızı halledebilirsiniz. Belek üzerinden Antalya havaalanına gitmek bir saatinizi bile almayacaktır. Bu açıdan da oldukça uyumludur. Uyumu ve sunduklaarı ile bir numara olup Serik’ten bir adım öne geçmesi de şaşırtmayacak bir gerçek olmalı.

Aynı zamanda Belek, tarihe meraklı olanlar içinde farklı gezi alanları sunmaktadır. Belek denildiğinde akla ilk gelen seçenek Dinler Bahçesi olacaktır. Otellere yakın bir mesafede olan Dinler Bahçesi, her turistin ilgisini çekmektedir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status