Serik Belek Vip Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Serik Belek Vip Transfer

Serik, Antalya’nin ilçesi olup 40 km uzaklıktadır. İlçeye ilk yerleşim M.S. II Yüzyıllara dayanmakta olduğu söylenmektedir. İlçenin en son sayıma göre toplam nüfusu 109.360‘ dır. Mevsimlere göre değişiklik gösteren ekonomisi kış aylar halkın %90’ı çiftçilik ile uğraşırken yaz aylar aynı sayıda turizm ile geçimini sürdürmektedir.

Serik’in özellikle Belek beldesi ilçe için son derece önemli bir yerdir. En çok turist alan bu bölge her yıl neredeyse 30 milyon turist almaktadır. Ayni zamanda 5 yıldızlı otellerin bulunması günlük ve haftalık ev kiralama gibi olanak sağladığı icin gelen tatil severler konaklama konusunda hiçbir sorun yaşamamaktadır. Türkiye’nin en büyük golf tesisi yine bu yerdedir. Belek sadece yurt içinde değil, neredeyse tüm dünyaca bilinen bir belde olmayı başarmıştır. Her sezon biraz daha geliştirerek turist sayısını arttırmaktadır. Özellikle yaz ayları tüm otobüs firmaları neredeyse her gün buraya sefer çıkarmaktadır. Havayolu tercih edenler için ise yine aynı şekilde Antalya Belek Transfer araçları en uygun fiyatlar sunarak en kısa sürede buraya ulaştırmaktadır.

2012 Yılında mahalle olarak kabul edilen Belek Antalya’nın en çok tercih edilen turizm yeridir. Romalılar tarafından inşaa edilen Aspendos Tiyatrosu muhteşem bir ses akustiği vardır. Perge yine Belek’te bulunan gezilecek yerlerden biridir. Yine Roma döneminden kalan bu yer tarihi yapıtlarını çok iyi korumuş ve önemini son derece göstermiştir. Kurşunlu Şelalesi, çam ağaçlarının arasında akan şelale piknik ve dinlenmek için ideal bir yerdir. Dinler Bahçesi, üç farklı dinin bir araya gelerek yıllardır farklı inançlara sahip herkesin dikkatini çekmektedir. Cami, kilise ve sinagog her üçü de aynı bahçededir. Silyon Antik Kenti, Golf Sahaları; muazzam doğasıyla golf sahaları Türkiye’nin en büyük sahasıdır. En uygun uçak biletinizi ultrabilet.com web sitesinden veya müşteri hizmetini arayarak alabilir en uzak yollardan bile en güvenli şekilde Serik-Belek gezilerini belek transfer araçlarının hizmetiyle tadını çıkarabilirsiniz. Yurtdışı yurtiçi özellikle İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Ankara gibi birçok ilden her sezon binlerce tatilseverler Serik-Belek’te buluşmaktadır. Belek vip Transfer araçlar sayesinde ister yalnız ister ailenizle birlikte dilediğiniz her yere en kısa surede ulaştırılacaktır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status