Serik Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Serik Transfer Antalya

Tatil beldelerinin çoğuna ev sahipliği yapan Serik’e rahatlıkla gitmek için bravotransfer.com adresinden en uygun Serik vip transfer seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Serik, Antalya’nın en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olmakla kalmamakta aynı zamanda mahalleleri ile ayrıca bir turizm kaynağı olmaktadır. Yaz mevsiminde nüfus patlaması yaşanmakta ancak kış aylarında biraz daha normale dönmektedir.

Serik aynı zamanda tarihi ile geçmişlere ait bir toprak parçasıdır. Serik ilçesinin tarihi, Milattan Sonra 2. Yüzyıla kadar uzanmaktadır. Birden fazla medeniyet ve uygarlıklara bu topraklarda yaşam imkanı vermiştir ve günümüzde yaşayan halkı içinde de bu farklılıklar devam etmektedir. Serik transfer Antalya sayesinde tarihi ile geçmişe dayanmakta olan bu ilçeyi uygun fiyatlı transfer seçenekleri ile gezme imkanı elde edebilirsiniz. Batı Trakya’dan gelen Balkan savaşları sırasında buraya yerleşen halk ve sonrasında Girit Savaşından buraya gelen Girit halk burada doğanın ve huzurun içinde yaşamaya devam etmektedirler. Halkının geçim kaynağı mevsimler olarak farklılık gösterebilir. Yazın turizme odaklanan halk, kışın tamamen tarıma yönlenmektedir. Burada yaşayan halkın %90 gibi bir kesimi turizm ve tarımla aynı sürede ilgilenmektedir. Sadece kendi halkı değil aynı zamanda turizm ve tarım alanında çalışmak isteyen insanlar farklı yerlerden buraya gelmektedir. 445.000 dekarlık bir tarım alanına sahip olmaları ve bunu sürdürmeye devam etmeleri Serik için ekonomi anlamında büyük bir kaynak demektir. Doğayı korurken aynı zamanda modern hayatı de otelleri ve mekanları ile buraya taşımış olmaları Serik ilçesini bir numaralı turizm ilçesi yapmaktadır.

Yaklaşık olarak 22 kilometrelik bir kıyıya sahip olan Serik ilçesi, doğa yürüyüşleri yapmayı sevenlerin ilk adresi olacaktır. Modern yaşam alanlarının doğa ile iç içe olması Serik’i inanılmaz bir turizm cenneti yapmaktadır. Serik tüm bu turistik alanlar dışında farklı tarihi eserleri de ziyaretçileri ile buluşturmaktadır. Serik transfer seçeneği ile buraya gelebilir ve tarihi eserleri yakından görebilirsiniz. Serik üzerinde dünyaca bilinen pek çok tarihi eser ve yer bulunmaktadır. İlk akla gelen yerlerden bir tanesi Aspendos olacaktır. Bir diğeri ise Silyon olabilir. Turizm çalışmaları için restore edilmekte olan Zeytinlitaş Mağarası ise yakın zamanda turist ziyaretine açılacaktır. Uçansu Şelalesi ile bir diğer doğa harikası denilebilir. Her sene nüfusundan fazla turisti buraya çekmektedir. Köprülü Kanyon ise ülke çapında ününe ün katmıştır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status