Side Antalya Havalimanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Side Antalya Havalimanı Transfer

Manavgat’ın bir tatil beldesi olan Side’ye gitmek için bravotransfer.com adresinden Side Antalya Havalimanı Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz. Side, Antalya gibi geçmişi olan bir mahalledir. İlk yerleşim yerlerinden biri olan Side’nin geçmişi Hititlere kadar uzanmaktadır. Milattan Önce 7. Yüzyılda kurulduğu tahmin edilmektedir. Kurulduğundan sonra ise birden fazla medeniyet burada hüküm sürmüştür. Side transfer ile rahat bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Lidyalılar, Persler, Büyük İskender ve Hititler gibi birçok medeniyetin uğrak noktası olmuş olan Side, günümüze kadar koruduğu tarihi eserleri ile adeta açık hava bir müze gibidir. Bugün çoğu ziyaretçilerine açıktır. Sadece tarihi yapıların ve eserleri ile sen içinde yerli ve yabancı birçok turisti kendisine çekmektedir. Side Antalya Vip transfer ile bu tarihi şehirde güzel ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Tarihi yaşamak istiyorsanız kesinlikle Side’ye uğramanız gerekmektedir. Tarihi yakından takip edenlerin kendini iyi hissedeceği bir yer olan Side’ye geldiğinizde ilk tercihiniz Apollon Tapınağı olabilir. Görkemli Kent Kapısı’da ikinci ziyaret noktanız olabilir. Ve bununla beraber daha çok tarihi yerleri gezilmeyi bekleyen Side’nin şehiriçi ulaşımı da oldukça rahattır. Basit ulaşım yolları ile Side dışında da bir gününüzü geçirebilirsiniz.

En uygun Side Transfer fiyatlarını bravotransfer.com adresinde bulabilirsiniz. Büyük medeniyetlerden Yunan, Bizans ve Roma dönemlerinin mimarisini burada çok fazla sayıda bulabilirsiniz. Eserlerinin bir çoğu bu dönemden kalmıştır. Bu üç medeniyetin de mimarisine dair pek çok ize burada gezerken rastlayabilirsiniz. Yıl içinde tüm bu tarihi yerleri sayesinde neredeyse 3 milyona yakın turist buraya uğramaktadır. Side aynı zamanda eğlenceli aktivitelerin de yapılabileceği bir tatil beldesidir. Konaklama konusunda birden fazla seçeneğiniz olacaktır ve ulaşım oldukça basittir. Antalya, Manavgat ya da Isparta üzerinden rahat bir şekilde Side’ye gelebilirsiniz. Side Antalya transfer fiyatlarını bravotransfer.com adresinden inceledikten sonra aracınızı seçebilir ve hızlı bir şekilde tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi eser ve yapılarının yanında tarihi kalıntıların da çok fazla olduğu bu yerde inanılmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tatil sürenizi uzatmalısınız. Side küçük bir tatil beldesinden çok daha fazlasıdır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status