Side Antalya Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Side Antalya Transfer

Side merkezi olan Antalya’ya 62 kilometre uzaklıkta iken Manavgat ilçesine 7 kilometre uzaklıktadır. Side 400 metre eni 1 kilometre uzunluğu olan bir yarımada şeklinde bir bölgedir. Nar anlamına gelen Side, tarihi Hititlere dayanmaktadır. Side Pamphyli kentleri ile aynı dönemlere denk gelmektedir. Hititlerin olduğu dönemlerde hala çözülmeyen bir dil konuşulmaktaydı. Ancak tamamen özgü olan bu dil en yakın Hitit-Avrupa dilleri olarak kalmıştır. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Side günümüze kadar getirdiği sayısız tarihi eserler vardır. Bunlardan bir kısmı; Aspendos Köprüsü, Side’nin en değerli tarihi eseridir. Şu anda milyonları bulan ziyaretçisi vardır. Buralara Side Transfer araçları ile gidip görmek mümkündür. Side Apollon Tapınağı, kesinlikle görmeden Side’den ayrılmaması gereken bir eserdir. Tapınak Roma döneminden kalma bir parcadır. Side Antik Kenti, daha çok Manavgat ilçesinde bulunur gibi görünse de Side’yi tamamlayan bir başka tarihi eserdir. Side’nin her bir sokağı cennet ve her bir sokağı tarih kokmaktadır. Side Manavgat ilçesine bağlı olmasından dolayı ilçe ile bir bütün haline gelmiştir. Bu yüzden ulaşımı çok kolay ve hızlı. En önemli ulaşım yolu olan Side Vip Transfer araçları bu konuda oldukça başarıldır. Antalya ilimiz bildiğimiz üzere Türkiye’nin turizm merkezi haline gelmiştir. Bünyesinde barındırdığı iki havalimanına gelen yerli yabancı turistler Side bölgesine geçmek için her zaman daha konforlu ve daha güvenilir yollar tercih etmektedir. Bu da Side Antalya Transfer araçları ile oldukça mümkündür. Side’ye ulaştıktan sonra konaklama konusunda zengin bir bölge olduğu için günümüze kadar hiç bir zaman sorun yaşanmamıştır. Canlı ve dinamik olan gece hayatı sabah saatlerine kadar devam etmektedir. Gelen her misafiri oldukça güler yüzle ve hizmeti ile karşılayan Side her geçen gün yenilikler ile karşımıza çıkmıştır. Bu yüzden Side Transfer Antalya ile devamlı şehir merkezine ulaşım gerçekleşmekte ve herhangi bir gecikme veya uzun hesaplar yaşanmamaktadır. Bu yüzden Side kesinlikle turizm, eğlence, ulaşım ve konaklama konusunda taviz vermeden gelişmeye devam etmektedir. Side Transfer araçları için bravotransfer.com web sitesinden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status