Side Antalya Vip Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Side Antalya Vip Transfer

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side, şehir merkezine 62 kilometre uzaklıktadır. Side Anadolu dilinde Nar anlamını taşımaktadır. Side’nin tarihi Hititlere kadar uzanmaktadır. Birçok şehir ve ilçelerimiz gibi Side’nin de tarihi yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Yunanlılar yedinci yüzyıllarda Side’ye göç etmişlerdir. Bir kaç yüzyıl sonra da buraya Lidyalılar ve Perslerin egemenliğine girdiğini yapılan kazılarda ortaya çıkmıştır. En çok Pers zamanında kendini geliştirmiş olan Side bir zaman sonra İskender’e teslim edilmiştir. İskender’in ölümü ile birçok medeniyet burada hakimiyet kurmuştur. Bu dönemlerde oldukça gelişen kent bilim ve kültür merkezi haline gelmiştir. Side her bir medeniyette farklı din ve inançlara sahip olmuştur. Günümüzde ciddi turist çeken Side Antalya için büyük önem taşımaktadır. Side çevresinde oldukça canlı ve dinamik ilçeler bulundurmaktadır. Özellikle Alanya ve Manavgat en önemli turizm merkezleridir. Side ve çevresindeki Kumköy, Sorgun ve Titreyen Göl, doğanın tüm güzellikleriyle iç içe geçmiş birbirinden çekici otellerle donatılmıştır. Gelen turistler genellikle Antalya havalimanında inip Side Antalya Transfer araçları ile Side bölgesine geçiş yapmaktadır. Bu ulaşım hem kolay, hem rahat hemde oldukça hesaplı ve güvenilirdir. Side konaklama konusunda oldukça hassas davranmış ve tüm seçenekleri barındırmaktadır. Otellerin yanında, moteller, pansiyonlar, tatil köyleri ve apart oteller de Side’deki geniş ve konforlu konaklama seçenekleri arasındadır. Bu konaklama yerlerine ulaşımı en iyi ve özel şekilde Side Vip Transfer araçları ile sağlamaktadır. Bu yüzden özellikle gece hayatına düşkün olan tatil sevenler bu konuda oldukça rahat edebilirler. Her ilçeye olan yakınlığı ile Side merkezi bir bölge olarakta söylenebilir. İlçelere ulaşımı kolaylaştıran Side Transfer Antalya tatil sevenleri oldukça memnun etmektedir. Side deyince akla ilk gelen Side Anfi Tiyatrosu, 20.000 seyirci alabilecek büyüklükte Bizans Devrinde açık hava kilisesi olarak kullanılmış. Nir diğer yer ise Apollo Tapınağı, ışık, güzellik ve sanat tanrısı olarak hafızalarımıza kazınmış bu yer yapımı yüzyıllar öncesine dayanır. Bu gibi tarihi ve kültürel bölgeleri gezip görmek için Side Transfer araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status