Sık Sorulan Sorular

Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?

Hizmet verdiğimiz bölgelerde Ekonomik/VIP transfer imkanları sunmaktayız. Bölge hakimiyeti yüksek, güleryüzlü ve eğitimli kaptanlarımız ile tamamı yeni model, konforlu, bakımları yapılmış ve sürekli temiz araçlarımız ile noktadan noktaya transfer imkanı sunmaktayız.
Ayrıca firmamızdan şoförlü araç kiralama / rent a car ve günlük tur taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Nasıl rezervasyon yapabilirim ?

Rezervasyon talebinizi karşılamak için olabildiğince kanalı aktif etmeye çalışıyoruz.

 • Web sitemiz üzerinden online rezervasyon
 • +90 532 278 46 66 ve +90 242 606 18 70 numaralı hizmet hatlarımızdan
 • +90 532 278 46 66 hattımızdan whatsapp üzerinden
 • info@bravotransfer.com adresimize uçuş ve iletişim bilgileri detaylarını göndererek.
 • Tüm kanallardan yapılan rezervasyon talepleri operasyon ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra geçerlidir.

  Uçağım Rötar Yaparsa, Ekstra Ücret Talep Ediyor Musunuz?

  Rezervasyon yaparken sizden uçuş bilgilerinizi alıyoruz, böylelikle operasyon ekibimiz ve kaptanlarımız uçuşunuzu takip ediyor olacaklar.
  Rötar olması durumunda sizden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Şoföre Ulaşamıyorum, Ne Yapmalıyım?

  Operasyon ve hizmet telefonlarımız +90 532 278 46 66 ve +90 242 606 18 70 numaralı telefonlarımızdan bizlere sürekli ulaşabilirsiniz. Güleryüzlü ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

  Uçuşum İptal Edilirse, Ne Olacak, Ne Yapmalıyım?

  Uçuşunuzun iptal olması durumunda bizlere +90532 278 46 66 ve +90 242 606 18 70 numaralı telefonlardan ulaşıp bilgi vermeniz yeterli.  Önümüzdeki 24 saat boyunca opsiyonlu rezervasyonunuz bekletilecektir. Yeni uçuş bilgileri netleşince onunda bilgisini operasyon ekibimize bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

  Uçağımı Kaçırdım, Ne olacak, Ne Yapmalıyım?

  Uçağı kaçırmanız durumunda transfer saati öncesinde bizlere mutlaka bildirmeniz gerekmektedir. Bildirmemeniz halinde no-show fiyatlandırma politikası geçerli olacaktır. Bildirmeniz halinde önümüzdeki 24 saat boyunca opsiyonlu olarak transferiniz bekletilecektir.

  Rezervasyon iptalimi nasıl yaparım ?

  Olası iptal taleplerinizi transfer saatinden 2 saat önce bize bildirmeniz halinde ücretsiz olarak iptali sağlanacaktır.

  Havaalanında Şoförü Nerede Bulacağım?

  Terminal kapısından çıktığınızda aracımız sizi bekliyor olacaktır. Kaptan bilgisi iletilmedi ise operasyon ekibimizden (+90 532 278 46 66 ve +90 242 606 18 70) destek alabilirsiniz.

  Araçlarınızda Bebek Koltuğu Bulunuyor Mu?

  Araçlarımızda ve hizmet politikamızda müşteri memnuniyeti önemlidir. Bunun için bebek koltuğu / puset / yükseltici 1 adet ücretsiz olarak verilmektedir ancak bunun için rezervasyon sırasında talebinizi belirtmeniz gerekir. Operasyon gereği ikinci bebek koltuğu ücretli olarak verilmektedir.

  Hizmetleriniz İçin Ödemeleri Nasıl Alıyorsunuz?

  Ödeme kolaylığı ve esnekliği sağlamak adına şu an için araçkta nakit ödeme ve şirket hesabına eft/havale yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Eft/havale yapılacak ise ödemenin transfer öncesinde yapılmış olması gereklidir. Banka hesap numaralarımıza https://www.bravotransfer.com/banka-hesap-bilgileri/ bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Araçlarınız Klimalı mı?

  Elbette. Tüm araçlarımız klimalı.

  Araçlarınızda kişisel eşya unuttum. Ne yapabilirim?

  Bizlere durumu en kısa sürede bilgi vermeniz gerekmektedir. Kayıp eşyanız belirttiğiniz adrese karşı ödemeli olarak kargolanacaktır.

  İsimle Karşılama Yapıyormusunuz?

  Talep edilmesi halinde isim ile karşılama yapmaktayız. Bunun için 25TL karşılama hizmet bedeli almaktayız. Karşılama esnasında çiçek v.b. ekstra istekleriniz olursa bunlarıda rezervasyon esnasında belirtmelisiniz.

  Ekstra bir talebim olursa karşılanırmı?

  Özel isteklerinize operasyon durumuna göre cevap vermeye çalışıyoruz. Araç içerisinde ekstra içecek v.b. durumları rezervasyon esnasında belirtmelisiniz.