Tekirova Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Tekirova Transfer Antalya

Tekirova Antalya Kemer ilçesine bağlı turizmde son derece başarılı bir beldedir. Küçük ve bir muhtarlık olarak görülen Tekirova halkın büyük çalışmaları sonucunda bir belde olmayı başarmıştır. Belde sahili ile yemyeşil doğası iç içe girmiş bir durumdadır. Doğası hiç bir zarar görmeden yıllardır varlığını sürdürmektedir. Beldeye kuş bakışı ile bakıldığında bir cevher bir cennet görüntüsü canlandırıyor. Halkın yoğun çabaları sonucunda Belde büyük başarılar sonucunda binlerce ziyaretçinin ilk tatil tercihi olmayı başarmıştır. Bir de ulaşımın basitliği iki kat daha çekici kılmıştır. Tekirova Antalya Transfer araçları beldenin her yerine ve tüm çevresine uygun fiyatlar ile ulaşımı gerçekleştirmektedir. Belde Akdeniz iklimine sahip olmasından ötürü yaz kış dinlenme ve tatil yapma şansı sunuyor, yaz aları tam anlamı ile Haziran ayında canlanıp hareket görmeye başlamaktadır. Dört beş ay boyunca Tekirova yoğun tempo ile hizmet vermektedir. Tekirova beldesinden tatil yapacak olan yerli yabancı turistlerin özellikle son kaç yıldır erken rezervasyon yaptırdığı görülmektedir. Konforlu ve mükemmel hizmet veren otellerde otel odası bulmak bile zorlaşıyor. Çünkü Tekirova yukarıda belirttiğimiz gibi son yıllarda çok talep görmektedir. Gelen ziyaretçilerin konaklama yerine  genellikle Tekirova Transfer araçları ile ulaşımı sağlamaktadırlar. Tekirova her bir ziyaretçisine ayrı ilgide bulunur ayrı imkanlar sunmaktadır. Tekirova beldesine gelmek isteyen bir tatil seven Kemer ilçesi üzerinden ulaşacaktır. Ziyaretçiler kalabalık ve fazla eşya getirdikleriden dolayı daha büyük araçlar tercih ettiklerinden Tekirova Vip Transfer araçlar en uygun ulaşım aracıdır. Tarihi yüzyıllara dayanan Tekirova aslında Rodosluların bir kolonisi olarak kurulmuştur. Bu dönemde genellikle denizi ticaret aracı olarak kullanmaktaydılar. Ancak zamanla çevrede Antalya ve Alanya geliştikçe Tekirova ticaret konusunda geri kalmıştır. Her sezon milyonları bulan ziyaretçileri olan Olympos Dağı Tekirova beldesine sekiz kilometre uzaklıktadır. Günümüzde Olympos tüm dünyaca ün kazanmıştır. Olympos’ta bulunan Yanartaş kesilikle değecek bir yokuşa sahiptir. Ancak çıktıktan sonra önünüze serilen manzara her şeye değer bir görüntüye sahiptir. Tekirova Antalya’nın tüm tatil beldeleri gibi sürekli olarak gezi turları ile adını duyurmuştur. Üstelik aksi bir durumda Tekirova Transfer Antalya araçları ile istediğiniz her yere gitme olanağı sunmaktadır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status