Transfer Antalya Firmaları

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Transfer Antalya Firmaları

Ulaşımın Kolay Yolu

Antalya transfer firmaları size ulaşım adına en büyük kolaylığı sağlamaya hazır. Antalya ülkemizin bacasız fabrikası olarak da bilinen turizmi adına en büyük kaynaklardan biridir. Gerekse tarihi eserleri gerekirse doğal hazineleri onun turizm sektöründe bir dev haline getirmiştir. Bu devin bir de yavrusu vardır. Bu yavru Antalya’yı Antalya yapan yaz turizmi adına en büyük kaynağıdır. Enfes plajlara ve harika otellere sahiptir. Evet, doğru bildiniz burası Antalya .Turistler ve iş görüşmeleri yapacak iş adamları için en güzel tatil beldesinin sorsanız şüphesiz size Antalya’da ki  gösterecektir. Kemer’de tatil yapmak demek sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak ve eğlencenin doruklarına ulaşmak anlamına gelir. Yalnız Kemer’de tatil yapacak ya da iş görüşmesi gerçekleştirecek insanları büyük bir sıkıntı bekleyebilir. O da ulaşım. Ulaşım oldukça zor ve trafik sıkışıktır. Bu trafikte görünen iki seçeneğiniz vardır. Taksi ya da otobüstür. Otobüs çok sıkışık olması sebebiyle sizde ne enerji ne de heves bırakmayacaktır. Taksi ise sizden çok büyük ücretler talep edebilir. Siz en iyisi bunlardan kurtulmak için bir Transfer Antalya firmasına başvurun. Size konforlu ve rahat bir seyahat hakkı sunar.antalya-transfer-firmalari

Transferin En Avantajlısı

Eğer avantajlı, rahat ve ucuz bir transfer işlemi yapmak istiyorsanız Antalya transfer şirketleri arasından bizi tercih etmeniz en doğu seçim olacaktır. En yüksek kaliteye en uygun fiyatı size biz sunuyoruz. Kalitemizin birinci tescili kadromuz. Güler yüzlü, alanında uzman ve nitelikli kadromuz size hizmet vermek adına yedi gün yirmi dört saat hazır. Bu hizmetimizin insanların aklına fiyat sorunsalını getiriyor biliyoruz. Lakin her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız fiyatları hem sizi hem de cebinizi rahat ettirecek şekilde tasarladı. Ayrıca bir miktar ek ücret ödemeyi kabul eden müşterilerimiz için VIP hizmetimiz de bulunmaktadır. VIP hizmette kullanılan araçlar farklıdır ve daha yüksek modelidir. Ancak VIP olmasanız bile aracınıza hiç bir sorun çıkmayacağını temin ederiz. Bize Bravo transfer.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu internet adresinden dinleyişim bilgilerimizi de öğrenebilirsiniz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status