Beldibi Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Beldibi Transfer Antalya

Kemer günümüzde dünyaca ün kazanmış ve Akdeniz Bölgesi’nin en önemli tatil merkezlerinden biridir. Buna bağlı olarak Beldibi semti de ilçesine bağlı kalarak gelişmeler göstermiştir. Antalya iline 22 kilometre uzaklıkta olan Beldibi ulaşımı Beldibi Transfer ile sağlanabilir. Nasıl ki Kemer Antalya ili için önemli ve en popüler ilçe ise Beldibi Beldesi’de Kemer için öyledir. Beldibi oldukça doğal ve sakin bir yapıya sahiptir., Akdeniz .iklimini yaşayarak yazın sıcak ve kurak kışın ise ılık ve yağışlıdır. Genellikle yaz kış yerli halkı ziyaret etsede yabancı turistler genellikle yaz aylarını tercih etmektedir. Muhteşem doğal güzellikleri, kaliteli otelleri ve tatil merkezleri ile tıklım tıklım olan Beldibi tamamen turizme yönelir. Anca ekonomisini aynı zamanda da tarımcılıkla da sağlar. Herkesin bildiği Beldibi Mağarası hem bölgenin hemde ülkemizin en önemli tarih öncesi çağlardan kalan mağaralardan biridir. Atatürk caddesi, Beldibi’nin merkez caddesi olup, Beldibi’ndeki tüm alışveriş yerleri, kafeler, barlar ve restoranlar burada toplanmıştır. Dilediğiniz zaman çıkmadan Beldibi Vip Transfer araçları çağırarak hem mağara gezisine hemde merkezi bölgeye geçebiliyorsunuz. Uzunca sahili ile yaz ayları Beldibi cıvıl cıvıldır. Hiç boş bir yer görmezseniz şaşırmayın. Çünkü Beldibi sadece denizi sunmuyor tamamen doğal bir ortamda sunmaktadır. Mümkün oldukça dağasına dokunulmayan Beldibi tertemiz havası ve bir görüntüsü vardır. Beldibi’nde sadece mağara ile kalmıyor tabi ki Çok yakınında bulunan Üçoluk Yaylası doğal güzelliklere düşkün, yürüyüş yapmayı seven ve doğa sporlarına düşkün tatilciler için mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Gelen yabancı turistler genellile havayolunu tercih ettiği için Beldibi buna hızlı bir çözüm elbette ki bulmuştur. Limana gelen ziyaretçiler hemen çıkışta bulabilecekleri Antalya Havalimanı BeldibiTransfer ile Beldibi veya Kemer ilçesine ulaşım sağlayabilirler. Beldibi tekne turuna çok meraklıdır. Bu yüzden sık sık gezi turları düzenleyerek misafirlerini masmavi denizin ortalarına adalarına kadar götürmektedir. Herşeye çözümü olan Beldibi’nde kalacak yer olmaz mi?  İlçesinin en popüler turizm merkezlerinden birisi olan Beldibi, kaliteli otelleri, butik otelleri ve tatil köyleri ile yerli yabancı tüm tatil sevenlerine büyük çapta konaklama imkanları sunmaktadır. Üstelik otel ulaşımını da Beldibi Otel Transfer ile saglamaktadir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status