Beldibi Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Beldibi Transfer

Kemer, Antalya’nın en önemli turizim bölgelerinden biridir. Bununla birlikte İlçe tüm beldeleri ile birlikte oldukça başarılı projelere imza atmış dünyaca adını duyurmuştur. Günümüzde Kemer ilçesine dünyanın her yerinden turist gelmektedir. Kemer’e bağlı olan ve gelişen Beldibi Antalya’ya 26 kilometre mesafededir. Bölge’ye ulaşım genellikle turistlerin tercih ettiği Beldibi Transfer ile ulaşım gerçekleşir. Beldibi deyince akla ilk gelen şey Beldibi mağarası olmaktadır. Beldibi Mağarası, paleolitik, mezolitik ve neolitik kültürünü taşıyan ve bunu en iyi yansıtan yerleşim yeridiri. Yapılan kazılar ve araştırmalar sonucunda semaik insan, hayvan ve ağ resimleri görülmüştür. Beldibi tüm dünyadan turist alırken genel olarak bakıldığında çoğunluğunun Rus olduğunu görmekteyiz. Kemer ilçesine yarım saat uzaklıkta kalır. Kemer Beldibi Transfer ile ulaşım sağlanır. Uzunca olan kumsalı Göynük bölgesine kadar uzanmaktadır. Deniz, kum ve güneş dediğimizde bunu tam anlamı ile Beldibi sahilinde yaşamak mümkündür. Beldibi bir doğa harikasıdır. Doğasına asla dokunulmamış ve mümkün oldukça temiz bırakılmıştır. Beldibi Bölgesi’ne tepeden bir bakış yapıldığında sıradağlar ile kaplı, tam ortasında yeşil bir görüntü ve çevrelemiş mavi denizi ile muhteşem bir manzara çıkmaktadır. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz Beldibi uygun fiyatlar ile konaklama, alışveriş ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilme potansiyele sahiptir. Antalya ile en fazla yarım saat uzaklık olan yere Antalya Beldibi Transfer ile gitmeniz avantaj bir tatilin başlangıcı olacaktır. Rixos Oteli, Çataraman Resort Otel, Sungate Rixos Port Royal Delux Otel, Şunland Resort & Spa gibi pek çok lüks otel ve tatil köyüne ev sahipliği yapmakta olan Beldibi ulaşımını Beldibi Otel Transfer ile sağlamaktadır. Rus ve diğer yabancı kökenli turistler genellikle hava ulaşımını tercih etmektedir. Beldibi Antalya havaalanına 45 dakikalık bir uzaklıkta kalmaktadır. Beldibi Havaalanı Transfer araçlar havaalanında bulunmaktadır siz Beldibi bölgesine kadar eşlik etmekte dilerseniz tekrar dönüş için aynı hizmeti alma şansınız olacaktır. Çok fazla para harcamadan sevdikleriniz ile hem konaklama, hem aktivite hemde deniz kum ve güneşin tadını bir arada yaşayıp tatiliniz en güzel şekilde sonuçlandırmak için Beldibi Beldesi ideal bir yerdir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status