Uygun Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Uygun Transfer Antalya

En İyi Antalya Transfer Hizmeti

Antalya transfer hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizi havaalanından üstün özellikli lüks araçlarımızla alarak Antalya çevresinde ki onlarca varış noktamızdan dilediğinize direkte olarak adres teslimli olarak transfer ediyoruz. Bu hizmetlerden gayet iyi bir şekilde memnun kalacağınızın garantisini sizlere veriyoruz. Kalitenin ve lüks araç konforunun zirvede hissedildiği hizmetlerimizde seyahat etmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Uzun ve oldukça yorucu geçen bir uçak yolculuğundan sonra tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek araç ve çalışanlarımızla sizleri transfer noktasına kadar oldukça iyi bir şekilde ağırlayacağız. Araçlarımıza bulunan ekstra donanımlar ve size hizmet etmek amacıyla aracımızda yer alan çalışanlar sizlerin rahat etmesi için elerliden geleni yapacaklar.f1

En Uygun Fiyat

Uygun transfer Antalya  hizmetlerimizin kapsamında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri diğer rakip firmalardan almaya kalktığınızda dudak uçuklatan fiyatlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bizler ise transfer hizmetlerimizde sizlere en uygun fiyatları sunarak sizlerin daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetlerin konforundan ve lüks anlayışından kesinlikle emin olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla sağladığımız bu hizmetlerin içerisinde sizlerin rahat bir yolculuk gerçekleştirmesi için gereken hemen her şey var. Bizler alacağımız paradan önce sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Bu gayretimiz sonucunda da devamlı bizimle çalışan köklü ve samimi müşteri çevresi ediniyoruz.

Kişi Sayısı Mühim Değil

Transfer hizmetlerimizde havaalanından transfer maksadıyla alınacak olan kişilerin sayısı hiç önemli değil. Transfer hizmeti verilecek olan kişi sayısını bizlere ilettikten hemen sonra sizlere araç katalogumuzu gönderiyoruz. Bu seçenekler arasından seçtiğiniz lük araçlardan birkaçını kişi sayısına göre donanımlarla kaplayıp hemen uçuş saatlerinize istinaden sizlere gönderiyoruz. Antalya transfer hizmetlerimizde henüz hizmeti alırken sizlerden hava yolu şirketiniz ve uçuş detaylarınız hakkında bilgi alıp uçuşunuzun takibini anlık olarak hava yolu şirketiyle entegre bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Erken veya geç gerçekleşen bir inişte zaman kaybı yaşamamanız için firmamız bünyesinde çalışan müşteri takibi ekiplerimizce devamlı sizlerin iniş saatini gözlemliyoruz. Bu sayede transfer hizmetlerimizde hiçbir zaman gecikme yaşatmıyoruz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status