Vip Transfer Antalya Havalimanı

Misafir Yorumları

Neden Bravo Travel'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Travel tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

Vip Transfer Antalya Havalimanı

EN RAHAT YOLCULUĞUNUZ

Antalya transfer firmamız hizmetlerinizde. Antalya, ülkemizin turizm cenneti olma özelliği ile öne çıkıyor. Gerçekten tarihi yapısı, enfes plajları ve daha birçok doğal güzelliği ile turistlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Ayrıca iş görüşmelerinde de görüşme yapılacak yerin güzelliğine önem veren büyük ve güçlü şirketler iş görüşmesi için Antalya ilimizi tercih ediyor. Bir turizm cenneti olmadı ve iş görüşmelerinin merkezi haline gelmiş olmasının yanında her soruna da çare bulabileceğiniz bir yer. Örnek olarak ulaşımdır. Antalya ilimize uçakla geldiniz. Otelinize gideceksiniz ama aracınız yok. Otobüse bin git, gel gerçekten sizin için büyük bir eziyet olacaktır. Peki, otelinize nasıl gideceksiniz? Tabii ki Antalya vip transfer hizmetimizi tercih etmenizdir. Güler yüzlü, isteğinize göre taksiciler gibi muhabbeti güzel ve deneyimli usta şoförlerimiz yedi yirmi dört hizmetinize hazırdır. Bunun yanında rahat ve konforlu araçlarımız size muhteşem bir yolculuk deneyimi sunmak için bekliyor. Siz de bölgesinin seçkin transfer firmalarından biri olan bizi tercih ederek keyifli, rahat ve son derece güvenli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.antalya-transfer-1

Avantajlarımızla Buradayız

Size sunduğumuz avantajlar bizi Antalya transfer firmaları arasında söz sahibi ve liderlik konumuna getirdi. Yedi yirmi dört açık olmamızın yanı sıra bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerini öğrenmek için bravo transfer.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız size kolay ve rahat ulaşım imkânı sunuyor. Konforlu bir tatil varken neden bütün hevesinizi, enerjinizi ve heyecanınızı her zaman sıkışık olan minibüslerde harcayasınız ki? Bize başvurup rahat bir tatilin keyfini sürebilirsiniz. Tatil zaten pahalı bir de transfer kullanırsak cebimize ne olacak? İşte bu birçok müşterinin aklına gelen soru. Bu konuda dert etmemek için de firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Cebinize merhem olacak uygun fiyatlar ile hem cebinizi hem kafanızı rahat ettiriyoruz. Ayrıca VIP hizmetimiz de bulunmaktadır. Biraz daha yüksek ücretli olmasına rağmen daha konforlu ve rahat arabalarla daha iyi bir hizmet için tercih edebilirsiniz. Size uygun fiyatlarla en yüksek kaliteli hizmeti sunmak amacı güden firmamız senelerdir bu sektörün lideri olma yolunda adım adım ilerliyor.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium174 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax30 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax14 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status