Vip Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Vip Transfer Antalya

Antalya Transfer

Türkiye, üç tarafı denizlerle çevrili tatil cenneti bir yer. Yaz aylarının en gözdesi güney sahilleri, güneyde yerli ve yabancı turistlerin gözde yeri de Antalya. Sizde iyi bir tatil geçirmek için tatil yerinizi Antalya olarak tercih edebilirsiniz. Tatil planlarınızı yaparken transfer konusunda sorun yaşamamak ve rahat bir yolculuk yapmak isterseniz Bravo Transfer ile çalışarak rahat ve konforlu bir şekilde transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tatilinizde sorun yaşamamak ve Antalya transfer işlemlerinde sorun yaşamamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Antalya içerisinde olan transferlerinizde kişi sayınıza uygun araçlarla rahat ve konforlu yolculuk yapabilirsiniz. Antalya içerisinde bilinçli şoförlerle istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Transfer işlemlerinde vaktinizi yollarda geçirmemiş olur, zamanınız kendinize kalır. Yola harcayacağınız bir iki saati kendinize harcayarak daha iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz.antalya-transfer-vip-transfer

Bravo transfer firması olarak Antalya havalimanı transfer ile havalimanından itibaren konforlu ve rahat araçlarımızla birlikte yol bilgisine sahip şoförlerle sizlere rahat yolcuk sunuyoruz. Otel ya da iş görüşmelerinizi yapacağınız yere toplu taşıma vs. araçlar yerine lüks ve rahat araçlarla yapma imkanı sunan Bravo transfer ile sizde rahat ve konforlu yolculuk yapabilirsiniz. Havalimanından itibaren şoförlü araçlarla alıp gitmek istediğiniz yere rahat bir şekilde ulaşmanız için çalışıyoruz. Müşterilerimizin daha rahat hissetmesi ve stresten kurtulması için küçük şehir turuna çıkartıyoruz. Transfer esnasında olumsuz bir olay yaşamamak adına her araç içindeki şoförlerle şirket irtibat halinde çalışmaktadır. Araç ve şoförlerimizin her türlü ruhsatları bulunmakta olup, her hangi bir depoda benzin bitmesi durumuna karşı bütün araçlarda yedek benzin bulundurulmaktadır.

Bravo transfer firması sektördeki gelişmeleri takip ederek her gün kendini yenileyerek, uzman ekip ve lüks araçları ile müşterilerini beklemektedir. Bizi arayarak Antalya transfer ve havaalanı transferi için bizimle çalışabilirsiniz. Firma olarak her türlü transfer işlemlerini gerçekleştirirken önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Sizlerin istediği hizmet doğrultusunda Vip transfer Antalya ya da diğer transfer işlemleri için bizimle çalışabilirsiniz.  Rezervasyon telefon Numarası: 0532 278 46 66 bu numara ile bizimle iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status